Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem a méret a lényeg, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a méret a lényeg, csak legyen nagy?

Figyelt kérdés
Miért nem ez az elterjedt, amikor ez legalább igaz? Nők szerint a 17-18cm hosszú és 4,5-5cm vastag az ideális méret. Tudományosan bizonyított tény az is, hogy a nők szemében vonzóbb az a férfi, akinek nagyobb a farka. Ha valaki elindulna keresni 1 millió nőt, akit zavar, hogy a párjának kicsi a farka (15cm alatti), akkor jóval hamarabb találna, mint 100 nőt, aki arra panaszkodik, hogy a párjának nagy (17cm feletti). Nem véletlenül mondják, hogy a nők két méretet szeretnek, a nagyot és a még nagyobbat. Kutatás szerint a nők 84%-a elégedett a párja méretével, 14%-nak túl kicsi és 1%-nak túl nagy, ami jól mutatja, hogy kb nincs olyan, hogy túl nagy. Az elit swinger klubbokba mesztelen fotó kell, hogy mehessen az ember, ha elég jól néz ki. A férfiaknak nagy farok is kell, mert a nők azt akarják. Arról nem is beszélve, férfiakkal fekszenek le a nagy méretük miatt és férfjakat aláznak meg a kis farkuk miatt.

2023. márc. 28. 15:12
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/156 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 8. 17:39
 152/156 A kérdező kommentje:
2023. ápr. 13. 17:24
 153/156 anonim ***** válasza:
93%

Az enyém kB akkora mint a leírásban.

Volt aki karmolta a hátam szex közben volt aki még alig érezte...

Amúgy eddig sosem volt rá panasz inkább az a baj, hogy egylövetű lettem az utóbbi időben...

Későn van szex akkor még már inkább aludnék.

A 17-18 cm farkam eddig mindenkinek bemenet tövig probléma nélkül szóval ennyit arról, hogy a kisebb is elég.

Senkinek sem fájt ez a méret sosem!!!

Volt kB 17 nő az életemben vegyes testi adottságokkal a legalacsonyabb csaj ugrált a leghevesebben rajta.

A kerületét nem tudom pontosan de kB mint egy dezodoros doboz vagy mint egy budipapír guriga.

Egyszóval nem ceruza vékony.

Szóval ez a méret még bőven használható mindenre is.

Akinek nagyobb van írja meg a saját tapasztalatait.

2023. jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/156 anonim ***** válasza:

#153 ugyan ez a tapasztalatom.

Ekkora a mértem, sőt, a vastagság is.

2023. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/156 anonim ***** válasza:

#151

Hasonló problémával küzdök Én is. A farkam hossza 15 cm, de ehhez 16,2 cm körméret tartozik, az átmérője 5 cm. "MySize" nevű óvszert használok 72-es méretűt aminek a hossz 223mm, mikor felhúzom úgy néz ki a farkamon mint egy fóliasátor. Átlag hosszúságú farokhoz egy bőven 20+ cm farok vastagsága társul, semmilyen kategóriába nem illek bele.


Az esetek döntő többségében rohadt sok előjátékra van szükség, hogy betudjam tenni, amikor bent van akkor is az első 5-8p lassú maszatolás csak utána lehet bepörögni akkor meg mélyebre akarják és itt kezdődnek a gondok..... Jól jönne 1-2 + cm.


Nem tudom van valaki hasonló helyzetben vagy ismerőse?

2023. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/156 anonim ***** válasza:
#153, egy újabb bizonyítéka annak amit én is megerősítenék: mindig a legkisebb, leginkább filigrán csajok bírják a legnagyobb intim méreteket...
ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!