Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főként férfiak! Mi lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként férfiak! Mi lehet a gond velem? Miért nem mernek kezdeményezni nálam a fiúk? Miért nem tekuntenek rám nőként, csak haverként?!

Figyelt kérdés
Nem értem, mit csinálhatok rosszul. A külsőm nem hinném, hogy akadály lenne, nem vagyok 10-10, de nem mindanám magam “problémásnak. Mégis azt érzem, hogy a fiúk valamiért CSAK BARÁTKÉNT tekintenek rám, pontosabban inkább haverként. A személyiségemmel lehetne a baj? Néha talán gyerekes vagyok, ez vajon akadály lehet?

2023. márc. 31. 22:36
1 2 3 4
 1/32 StevenUp ***** válasza:
95%
Mi számít gyerekesnek? Lehetséges hogy külsőleg van gond... attól még hogy te nem látsz problémát kívül és/vagy belül, még lehetnek komoly gondok...
2023. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így ebben a formában nem lehet megmondani, hogy mi lehet az oka.. Igazából az is kérdéses, hogy te hogy viszonyulsz hozzájuk, illetve hol ismereted meg őket, milyen velük a kapcsolatod..
2023. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Nem mindegy, középiskolásként az iskolatársaid tekintenek havernak, vagy 40 évesen nőként tapasztalod ezt.
2023. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha soha senki nem kezdeményez nálad akár csak alkalmi szexre sem, akkor valami mégis problémás lehet a külső adottságaiddal. Ha arra akad jelentkező, aki megdugna, csak a neked szimpatikus srácok közül senki nem akart veled kapcsolatot eddig, akkor lehetséges, hogy még nem találkoztál a megfelelő ferfivel. Nagyon nem mindegy, hogy hány éves vagy.
2023. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Vanhogy észreveszem valakin, hogy szimpatikus vagyok, de valahogy sohasem annyira, hogy a barátnőjük legyek.
2023. márc. 31. 22:59
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi infóból lehetetlenség megmondani! Többet kellene tudni rólad!
2023. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a tipikus “nőies nő”, olyan értelemben, hogy nem a körömfestés, a nyávogás a kedvenc foglalkozásom, szeretek sportolni, nem félek a labdától, s talán ezért nem vagyok az a tipik nőies nő
2023. márc. 31. 23:08
 8/32 anonim ***** válasza:
7%
Én pont ilyen lányt keresek, de csak alkalmira. Arra is nyitott vagy?
2023. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
94%
"I am not like other girls"
2023. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Alkalmi szóba sem jöhet, nem az én világom.
2023. márc. 31. 23:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!