Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző a csinos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a csinos vonzó nőkre hogy sajnálatból lesznek férfival?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon csinos vonzó kolléganőm, aki szingli ketten ülünk egy irodában elég jól összebarátkoztunk sokat beszélgetünk én egy 38 éves incel férfi vagyok, aki még nem volt nővel, jó lenne ha lenne valami ezze a kolléganőmmel, ő tudja hogy sikertelen vagyok a nőknél...

Mit gondoltok ha esetleg megkérném hogy esetleg egy kis kézimunkában vagy valamiben segítene mert annyira hiányzik a szex, akkor megsajnálnám és lenne velem?


2023. ápr. 1. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nők nem nyújtanak sajnálatból szexet. Te magad írod: "ő tudja hogy sikertelen vagyok a nőknél...". A nőket a sikeres férfiak vonzzák. Más esetben már felajánlkozott volna önszántából. Valószínüleg mindig lesz rá ürügye, hogy miért nem akar "segédkezni" és ha erőlteted a dolgot, akkor lehet búcsút inthetsz a munkádnak.
2023. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző, mert lelombozza őket. Férfiak számára sem vonzó az a nő aki rinyál, hogy nem kell senkinek. Ha lesz valami, az valószínűleg nem sajnálatból lesz.
2023. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egy szórakozóhelyen megesett beszélgetés jut ilyenkor eszembe, mikor a feltűnően vonzó nő hangosan felcsattant a beta srácnak, hogy "Béla, akkor sem lesz szánalom szex, ha könyörögsz"
2023. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem jellemző

Plusz ha bedobod ezt, ő már indul is a munkaügyre és szépen ki leszel baxva…

2023. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De miért nem lehet ennyit tenni egy kollégáért?
2023. ápr. 1. 13:31
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Eleve érthetetlen a kérdésed: "...akkor megsajnálnám és lenne velem?"

Másrészt: Ha volna egy meleg kollégád és tetszenél neki, te mit tennél meg neki? (De öszintén!)

2023. ápr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A gondolat is nevetséges.

Azért nem csinálunk ilyesmit, amiért te se szopnál le idegen férfiak. Undorító és taszító lenne.

2023. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. Az más nem vagyok meleg...és ő sem...viszont ha egy olyan nő kérné akihez nagyon nem vonzódok és nagyon kérné én megtenném...
2023. ápr. 1. 14:13
 9/16 anonim ***** válasza:
Én már csináltam hasonlót kollégiumban. Szerelmi bánata volt a fiúkának mert elhagyta a csaja. Én megvígasztaltam...
2023. ápr. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Mert te kétségbe esett vagy, másokat ne zaklass a hülyeségeddel. Menj el egy prostituálthoz, ha ennyire viszket odalent...
2023. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!