Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már szeretői viszonyb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már szeretői viszonyban valakivel hosszabb ideig úgy, hogy titokban kellett tartani a viszonyt? Meddig lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés

Én jegyben járok, a lány 1 éve házas. Egyszerűen az első találkozás óta tudjuk, hogy egymásnak vagyunk teremtve testileg és lelkileg is. Ezelőtt nem hittem el, hogy van ilyen és józan ésszel belegondolva még most is őrültségnek tartom. Már fél éve tart a dolog, de egyszerűen nem merjük meglépni, hogy otthagyjuk a jelenlegi életünket. Viszont teljes kínszenvedés így, hogy fél napnál többet alig tudunk egyhuzamban együtt tölteni. Összesen két alkalommal sikerült legalább egy hétvégére eltűnni úgy, hogy ne fogjon gyanút senki. Ha vele vagyok, olyankor nem számít semmi, elfelejtem az összes problémát és felhőtlenül hülyülünk vagy szerelmeskedünk. Amikor arra gondolok, hogy a férjével is lefekszik néha (nyilván muszáj neki), ordítani tudnék...

Mi a megoldás?

26F/28L



2023. ápr. 1. 15:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Ha hűséget fogadtam akkor tartom is. Sose fogom ezt megérteni miért jó megcsalni a másikat. Bár lehet én vagyok régimódi. Ha van f@azod megcsalni a párod akkor legyen ahhoz is hogy elé állsz és megmondod hogy neked más kell. Tudom,hogy le leszek pontozva de nem izgat. Nem bántásból de ha már házasság előtt csalod az asszonyt teljesen felesleges feleségül venni. Nem fog sokáig tartani.


23L

2023. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Másfél évig voltam egy házas nő szeretője.
2023. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Igen,több mint három évig egy családos anyuka szeretője.
2023. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

2 évig volt szeretőm

Teljesen egymásba bonyolódtunk mar a vegere, igy megszakítottuk a kapcsolatot, mert egyikünk sem hagyta ott a párját.

N

2023. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Voltam


4 évig


Nem buktunk le . Csak ráuntam


29N

2023. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen ugyan ebben vagyok én is, egy házas férfi szeretője vagyok lassan 1 éve.. egymásba szerettünk.. 😕 L
2023. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Hogy meddig lehet bírni azt nem tudom. Férjes asszony szeretője vagyok, 9 éve tart. f.
2023. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Vállajátok fel és hagyjátok ott a régi életeteket és kezjétek az újat.

Még is mit gondolsz milesz ha nem lépitek meg??

2023. ápr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Azért nem olyan egyszerű meglépni, felhagyni a jelenlegi életünkkel, kapcsolatunkkal.. 6-os voltam.
2023. ápr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

1 évig voltam szerető, 5-6 hónapig tartottam szeretőt. Egybevágott a kettő.

Lelkileg gyilkos, én szerencsére ki tudtam lépni egy új partner miatt. Ha így érzitek, lépjetek, fiatalok vagytok a boldogtalansághoz. Hidd el, sokkal ijesztőbbnek tűnik most a helyzet, viszont ha elkezditek, minden menni fog magától, mint a karikacsapás.

2023. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!