Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy ember az életében hányszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ember az életében hányszor tapasztalhat iszonyú erős szexuális vonzalmat kölcsönösen ?

Figyelt kérdés
Nagyon megvan a kémia a pasival. Életemben most először érzem azt hogy őt aztán nagyon kívánom illetve kívánjuk egymást kölcsönösen. Aki volt ilyen helyzetben mi lett belőle ?

2023. ápr. 1. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Szopás lett belőle.
2023. ápr. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Szopás minden értelemben.
2023. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezés lett és érzéssel...
2023. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem lett
2023. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt, de nem lett semmi belőle, megvoltak az okai, hogy miért nem.

Viszont olyan is volt nem egyszer, hogy nem volt meg ez az érzés, mégis tökéletesen működött a szex, nagyon jól passzoltunk minden szempontból.

2023. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem és fájdalmas szakítás. De addig... Sosem gondoltam, hogy behatolás közben is el lehet élvezni nőként, pedig igen. Vagy hogy konkrétan elvész az időérzéketek csók közben, és tényleg menne órákig. Vagy hogy nem sikerül egy percet sem aludni éjjelente, mert minden utójátékból előjáték lesz :) Élvezd ki, egy csoda. Nem hiszem, hogy több is adódik egy életben.
2023. ápr. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A jópasik számától függ. Bármennyiszer, ha vannak.

Nekem változó hogy melyikből mi lett.

De abban közösek, hogy a szenvedély meg újvarázs nekik elmúlik 1 éven belül.

2023. ápr. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 3szor éreztem nagyon erős vágyat, mindháromszor olyan férfiak iránt akiket szinte nem is ismertem. De ebből az egyik az tényleg iszonyatosan kínzó volt,és abból ahogyan rám nézett nem ha nem is ennyire, de tutira levettem, hogy én sem voltam neki közömbös. De férjnél vagyok így nem lett belőle semmi. Jelenleg is látom őt hetente többször a munkahelyemen, de lényegében csak köszönő viszonyban vagyunk!/voltunk az elejétől fogva, már 2,5 fél éve. Nagy nehezen, de végre lecsengett bennem ez a dolog és ő sem néz már rám olyan szemekkel.
2023. ápr. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!