Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mégis hol találnak kiskorú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hol találnak kiskorú prostikat a szállodai vendégek?

Figyelt kérdés

Fogalmam sem volt hova rakhatnám ezt a kérdést. Nem találtam rá kategóriát.

Most hallottam a TV-ben, hogy megint elkaptak egy 15-16 éveseket futtató stricit valahol.

A hírek szerint szállodai vendégek igényelték őket. Mégis hogyan?

Nem jut eszembe semmi válasz.

Hogy voltak képesek rájuk találni?

Internetem biztosan nem, hisz törvénytelen.

A Dark Weben tudtommal nincs magyarországi tartalom. (legalább is nem láttam) hogy találnak rájuk?

Köszönöm a választ



2023. ápr. 1. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Külföldről hozzák őket.
2023. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
A pénz mindent megold. Amúgy biztos vannak rosszlányokon is fent hasonló korúak. Max beírják életkornak a 18-at.+ Ezenfelül lehet van valami titkos jelölésük. Mint a 420 a fűnek pls
2023. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A pénz és egy dörzsölt recepciós sok mindenre megoldás.
2023. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállodai beépített ember.
2023. ápr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életkor valoszinűleg nem játszott szerepet, nem tudták nem kérdezték. Ránézésből nem hinném hogy biztosan különbséget lehetne tenni, egy 16 éves vagy 20 éves, prostinak öltözött nő között.
2023. ápr. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk itt a futtatás a bűncselekmény, egy 15-16 évesnek minden joga megvan arra, hogy szexeljen.


Én harmincasként a magam részéről elképzelni is nehezen tudom a szexet egy tinivel.

2023. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tulajnak vannak kapcsolatai stricikkel
2023. ápr. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!