Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Páromat megszeretném lepni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat megszeretném lepni ötlet ?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam rá, hogy vennék valami izgalmasat neki valami ötlet, amit vagy egyedül vagy az ágyban használhatna.

Gondoltam műpuncira, de kéne valami amit közösennis lehet és valami nagy pasi vágy. Szóval ne tartsátok magatokban, ha van ,akkor több dolgot beszerzek . Nagyon köszi !

25/N



#szexkellék #Izgatókellék
2023. ápr. 2. 11:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

ha izgatja: prosztataizgató nagyon feldobja az együttlétet

N

2023. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Nagy pasi vágy? Egy 25 éves nő! Mi kell ennél több?
2023. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Én annak örülnék a legjobban ha sexy harisnyában, magassarkúban vagy sexy hálóingben várna párom :)


36F

2023. ápr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Élményt adj neki, ne ilyen szarokat. Hazajön a munkából, te babydollban várod, csókolod. Öntessz neki egy pohár behűtött vörösbort, a kezébe adod, bvezeted a nappaliba leülteted a fotelba, lehúzod a nadrágját és leszopod.


34N

2023. ápr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi ilyeneket szoktam csinálni. Gondoltam valami plusz extrára.
2023. ápr. 2. 12:15
 6/19 anonim ***** válasza:
Plusz pasi, nő. Stb
2023. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szopd le
2023. ápr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#5 akkor ha ilyet szoktál és ez úgymond alap neked, akkor menjetek el valahová. Hívd el ruhákat vásárolni alibiből és szopd le a próbafülkében. Menjetek el kirándulni, úgyis itt a jó idő és szopd le neki az erdőben vagy akár dugjatok is. Vagy menetközben a vonaton, buszon. Stb.


Ha tárgyat akarsz venni, akkor mindenképen olyat ami neked is buli. Vannak ezek a kis telefonnál távironyítható rezgős vibrátorkák, az alin 5 ezer Ft... azt élvezettel szokták basztatni és még nekem is jó, mert finom.


Prosztata masszázs?


34N

2023. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szekszeltünk már utcán sötetben . Bokorba bujva nappal . Vonaton még nem volt meg probafulkeset sem probaltuk. Egyébkén a 3mas lehet jó lenne, na de ki lenne benne ebben ? Nehéz ilyet találni . Prosztata masszázst kiprobáljuk akkor.
2023. ápr. 2. 12:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Bilincs a kezedre hátul és mehet a szop..tás.
2023. ápr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!