Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tör rám olykor az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tör rám olykor az érzés, hogy valakit úgy megölelnék, megszeretgetnék, összebújnak vele romantikusan?

Figyelt kérdés

Kb két vagy három hetente vagy ilyen álmom van, vagy előjön az érzés, hogy valakit megölelgetnék, kiskifli nagykiflibe lennénk, szeretgetnék mev ilyesmi, ilyenkor rájövök, hogy valószínűleg jó lenne valakit találni már. Viszont most ezzel az egész helyzettel amiben vagyunk még nehezebb.

Akinek vannak hasonló dolgai, ti mit csináltok?

21L



2020. nov. 27. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
A nyelvtan könyvet ölelgetnéd inkább.
2020. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes, hogy olykor ilyet érzel, ha nem részesülsz benne úgymond mindennap. Sokak számára ez olyan megszokott érzés, mint felhúzni egy zoknit. Sokak számára pedig teljesen idegen és fura vagy szokatlan. Gondolom ez utóbbiba tartozol bele te is. A miértre a válasz az, hogy nyilvánvalóan szeretethiányod van. A megoldás az, hogy találsz valakit akivel ki tudod ezt úgymond élni vagy magadba zárod.



Nekem is van rendesen és nem is olyan régen szerintem hasonló okok miatt egy lány rendesen szeretgetett, de pár nap múlva már nem kellettem számára. Ami pedig már nem volt jó érzés, pedig nagy sejtésem volt, hogy ez lesz.


Jelenleg például azért rossz, mert sikerült olyannal álmodnom akit régen szerettem és már rég nem beszéltünk. Nem szeretem már, meg ilyesmi.. de rossz volt emlékezni úgy rá, hogy nincs senkim. De ez majd úgyis elmúlik.


Neked is ezt tudom tanácsolni. Nézz meg mondjuk egy jó filmet vagy ilyesmi, most este mást úgyse igazán lehet.


F

2020. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Noren1989 ***** válasza:
23%
Nyilván hiányod van, amin ez a covid-buli sem segít.
2020. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

szeretett hiányod van, ha nem találsz partnert akkor keres addig egy lelki társat!

F

2020. nov. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!