Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok a szűz vendégek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok a szűz vendégek meddig bírják veletek?

Figyelt kérdés
Mármint gyorsan elmennek vagy relatíve sokáig bírják?
2023. ápr. 3. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
10 mp.
2023. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Először elsül, amikor megnyomja a csengőt. Másodszor, amikor feljön, és meglát. Aztán mikor leveszem a felsőm... Ha még bírja ezután is, akkor egy érintés, és onnan vége a dalnak.
2023. ápr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A szűz pasik többségének fel sem áll mert túlstresszeli magát. Amelyiknek igen azok között meg teljesen változó.
2023. ápr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Na most en olyat irok, nem fogjatok elhinni! 49eves vagyok kimondottan rosszlanynal szexert soha nem voltam, ilyen téren szűz vagyok

Ellenben rengetegszer jártam fétis játékok miatt! Prosti téren még szűz vagyok! Mindig készülök szex céljából de mindig a fetis győz!

2023. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
3: előbb ugye otthon kicsapja 10x, hogy biztos legyen benne, hogy nem megy el korán. Aztán el sem megy. Mármint beparázik, és mégsem jelenik meg az időpontban. És végül igen, fel sem áll.
2023. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egy prostival volt az első, a szerszám állt rendesen, de hogy nem mentem el percek alatt, az is biztos, sőt már majdnem letelt az idő, mire odáig értem, hogy elélvezek végre.
2023. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először bírtam 30 mp
2023. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elsőre az akkori barátnőmmel nyomtam, kb. 5 perc volt, felesleges túlgondolni, mivel ő is szűz volt. Olyan szűk punciban nem lehet bírni. Ha pl egy prosti jó tág, a szűz srác meg kisebb méretű, tutira tud pumpálni pár percet. De amúgy szerintem elsőre nem kell ilyen nagy dolgokat elvárni vagy csinálni, akár prostival, akár nem azzal veszíti el az ember.
2023. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem rosszlánnyal hanem párommal vesztettem el, de inkább azzal volt gond, hogy nehezen mentem el és nem pedig az, hogy hamar. Lehet, hogy mindenkinél más ez, de gyorstüzelő sosem voltam.
2023. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem voltam szűz.


nem tudtam elévezni.

2023. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!