Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki ajánlani nekem első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asztalos12 kérdése:

Valaki ajánlani nekem első szexpartnert rosszlányok-ról?

Figyelt kérdés
Valaki aki normális megértő türelmes? Előre is köszönöm

2021. jún. 3. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért nehéz kérdés, mert bárhol lakhatsz az országban. Gondolom nem fogsz egy csajért átautózni esetleg egy fél megyét.


Nézz körül a lakhelyed környékén, milyen lányok terén a felhozatal. Keress olyat, akinek sok és jók az értékelései. (pl barátnő feeling)


Beszéld meg vele, hogy mit szeretnél. Nem kell félni, nem fognak kinevetni, nem te leszel az első, aki így megy hozzájuk.

2021. jún. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Budapest de 1-2 két megye távolság nem baj
2021. jún. 4. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1-es vagyok.


Pedig, ha valahol van lányokból választék, az pont a főváros. Biztos, hogy nem találsz ott, helyben olyat, aki jó lenne?

2021. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!