Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, férfiak! Nektek javult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek javult az erekciótok miután elkezdtetek edzeni/sportolni? Lehet összefüggés a két dolog között vagy nem?

Figyelt kérdés

Bocsi, de nem olyanokhoz szólna a kérdés, akik teljesen impotensek…


Hanem akiknek feláll, csak viszonylag nehezebben, vagy mondjuk nem 100%-os az erekciójuk.


A válaszokat előre is köszi!



2023. ápr. 5. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Tuti nincs osszefugges
2023. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Én egy ideje, ha csak itthon is, de heti átlag 4-5x 30 percet edzek. Ez a korábbi punnyadáshoz képest előrelépés.


Minden téren jobban érzem magam, de nem egy villámcsapásra történt. Az elején nehezebb. Tartósan nem volt ilyen problémám, de erősebbnek érzem az erekcióm, libidóm, stb.


Van összefüggés, ha megfordítjuk egy súlyosan elhízott embernél gyakoribb az erekciós gond.

2023. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Sosem volt gond az erekciómmal, de igen van összefüggés, mivel a szervezeted, ha fizikai terhelésnek van kitéve több tesztoszteront termel, ami a jó libidó egyik alap pillére.
2023. ápr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig alább hagytam a sportot és híztam is meg el is tuynultam 1 évre de amióta újra kezdtem és rendesen nyomom érezhetően javult nem csak az erekcióm hanem a szexuális vágyam libidóm is

Most hogy rendszeresen végzek súlyzós edzést és kardiózok is olyan a libidóm 29 évesen mint anno 15 évesen

2023. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Igazából én nem vagyok túlsúlyos, sőt inkább elég vékony.


175 cm mellé vagyok 63 kiló és attól függően, hogy hogy étkezem 60-65 között ingadozik a súlyom.


Mostanában vettem magamon észre, úgy egy éve hogy nem az igazi az erekcióm, egyrészt nehezebb is összehozni, másrészt meg a végeredmény sem olyan mint tiniként. Pedig most nincs is barátnőm egy ideje, még sincs olyan jó erekcióm mint régen, tehát nem az a helyzet hogy ráuntam volna a szexre.


Majd el akarok menni edzőterembe súlyzós edzést csinálni, meg bár az tudom hogy visszaveszi az izom fejlődést, de kardiózni is szeretnék, hogy a kitartásom is növekedjen…


Remélem jobb lesz ettől.

2023. ápr. 5. 16:25
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Heti 4 edzőterem mellé kardiónak heti 2 úszás szerintem tökéletes
2023. ápr. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%
Nem,àlomba ringatod magad.
2023. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Én sokkal tovább bírom mióta kondizom
2023. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Oldfire ***** válasza:
84%
De,van össze függés. Ha ülő munkát végzel, egy idő múlva csökken a libidó. Minimum séta és újra mwgerösödik. Vissze jön az "élet kedved" . Ez tapasztalat orvosi ajánlás után.
2023. ápr. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

A sport, a mozgás a férfiakra jó hatással van.

/Egyébként, a nőkre is /

Ez nem lehet vita tárgya mert ez be lett bizonyítva.

2023. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!