Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Az elélvezés pillanat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Az elélvezés pillanatában,amikor is szájba spricc van, vagy kézzel való befejezés, melyiket preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Ha tovább van huzogatva a fityma és izgatva a makk, olyan tempóban, mint az aktus többi részében, vagy lassabban érdemes és az a kényelmes, vagy akkor már nem szükséges semmit sem csinálni, ha megkezdődött az ejakuláció?

Esetleg tanácsok, hogy erősebb orgazmusa legyen a férfinak?



2023. ápr. 7. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Amíg tart az orgazmus, ugyanaz a tempó, mint korábban
Lassabb tempóban
Nem kell folytatni
Opcionális, tök mindegy
42 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lassabb tempóban, mert akkor hiperérzékeny lesz a makkom.
2023. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül lassabban.
2023. ápr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a megállást.

37/F

2023. ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lassabban de folytatni míg jön belőle.
2023. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én speciel jobban szeretem magamnak verni az élvezés pillanatában a csajom arcára szájába,tök mindegy hova..jobban érzem megamnak a tempót,és hogy mikor verjem lassabban gyorsabban,de ez férfiaknál is nagyon változó..ki igy,ki úgy...
2023. ápr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem, ha lassabban és finoman sz.pják tovább.

Nagyobbat élvezek, amikor már kezdem érezni, hogy jön a vége és akkor belassítanak, illetve ha élvezés után is nagyon finoman folytatják tovább a sz.pást. Hetero vagyok, pasik nem érdekelnek.

2023. ápr. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én úgy szeretem és szerencsére a párom is partner benne, hogy spricc után még folytatja , ameddig kell,vagy ameddig nem jelzem hogy tényleg végem van..
2023. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amig élvezek verje, szopja, szívjon rá!
2023. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!