Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki a természetes férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki a természetes férfi fanszőr híve az miért a természeteset szereti? Vannak még olyan főleg a kamasz-35 év közötti korosztályban, akik meghagyják a fanszőrt?

Figyelt kérdés
Fiúk és lányok, férfiak és nők véleményét is várom. Illetve milyen idősek vagytok?

2023. ápr. 7. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem igazán vagyok oda érte, zacsit és a répa tövét borotválom, körülötte trimmelem. 49F
2023. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ahogy borotváljuk az arcunkat vagy ápoljuk az arcszőrzetet, úgy szerintem a fanszőrnél is tök normális szerintem, hogy foglalkozzunk vele
2023. ápr. 7. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor meghagytam...26/f
2023. ápr. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is meghagyom. Főleg mióta együtt élünk. N
2023. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem tök normális.

Nekem durván érzékeny bőröm van. Egy icipici borosta odalent és az együttlét vérfürdővé változik. A természetes szőrzet puha, és férfiasabb, mint a csupasz, kölyökgólya jellegű kukac

Nő vagyok és 40

2023. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindig is ilyen volt, s soha semmiben sem akadályozott. Volt olyan partnerem aki azt mondta trimmelve jobb lenne, de mégis összejöttünk.
2023. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
24 éves nő vagyok, nekem és a páromnak is természetes. Én annyit igazító rajta hogy a bikinivonalnál leszedem, meg ha kell kicsit vágok belőle, párom ennyit se. Számomra így vonzó, nem akarok olyan férfival lenni aki egy pubertás előtti gyerekre hasonlít.
2023. ápr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó, most teljesen természetes, van amikor teljessen csupasz. Én a természeteset kedvelem jobban mert nem szúr, viszket. A párom a csupaszt szereti. 24f
2023. ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Párszor én is próbálkoztam borotválással, de szúrt hetekig, nem tudtam megszokni, és ráadásul rendszeresen kipattogzott másnapra.

Azt is rühellem mai napig is, amikor egy nő szúr, nem csak azt, amikor nekem szúrós.

Mióta az eszemet tudom, a természetes fazon volt a legnyerőbb mai napig.

37/F

2023. ápr. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hat az érzékekre, azt közli, hogy ivarérett.
2023. ápr. 8. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!