Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt már olyan veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan veletek, hogy egy pasival azért jártatok még mindig, mert nagyon nagy volt a pénisze?

Figyelt kérdés
Gondolok itt akár szexkapcsolatra vagy párkapcsolatra is, illetve nagynak számít 18 centitől felfelé, arányos vastagsággal.

2023. ápr. 9. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/13 anonim válasza:
78%
Értsétek már meg, hogy nem minden a méret, használni is tudni kell. Hiába van valakinek 21 centis farka, ha képtelen vele örömet okozni.
2023. ápr. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Persze, ezt érthető, de azért úgy értettem a kérdést, hogy tudja is használni, nem csak erőlködve tolja befelé. Szóval akkor pontosítva, csak azért összejártatok-e pasival, vagy indokolatlanul sokáig maradtatok benne egy rossz kapcsolatban csak azért, mert mondjuk 21 centis farka volt a pasinak és jó volt vele - főképp a mérete miatt IS - a szex ?
2023. ápr. 9. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Nem volt ilyen, és a 18 cm nem nagy.
2023. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, meg a nagy meretu szexpartnert se akartam ujra
2023. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
#3 a 18 cm nem nagy? Mi van alattad, egy barlang?
2023. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az én méretem 22 cm, és szerintem a 17-18 cm már bőven átlag feletti, ha még nem is kifejezetten nagy. De azért a hozzá járó vastagságtól függ igazán
2023. ápr. 9. 20:15
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

5ös

3as azért írta ezt mert a mai fiataloknál elég gyakori hogy 17cm minimum megvan neki

2023. ápr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt, hogy csak a nagy (20+) farka miatt voltam vele, pedig emberileg nem illettünk össze.
2023. ápr. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondhat bárki barmit. Ha van egy nagyfarku pasi es tudja is hasznalni az nagy osszetarto ero s ezt nők mondták
2023. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%
Szexkapcsolatnál igen. Persze nem csak nagy volt neki, hanem emellett keményen és ráadásul sokáig is állt mindig. Úgyhogy ezt bírtam benne nagyon. A komolyabb kapcsolat lehetősége nem igazán merült fel, az érdeklődési terünk is eléggé különböző volt, de szopni, dugni jó volt, azt tényleg szerettem.
2023. ápr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!