Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már így 2 F 1 L...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így 2 F 1 L hármasban?

Figyelt kérdés

Hogy a két pasi péniszmérete között elég nagy eltérés volt?

Mekkora lehetett a különbség hosszra és vastagságra, mekkora volt a pasiknak?

Hogy reagált a nő?



2023. ápr. 9. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam.

A pasimnak szép hosszú és arányosan vastag farka van.

A havernak nem sokkal rövidebb, de lényegesen vékonyabb volt.


Általában ha a pasim járt bent előbb, utána a haver ujjal "visszaszűkített" és csak utána hatolt be, de nem mindig volt rá szükség, azért a hüvely elég jól felveszi a megfelelő méretet :)

2023. ápr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A csaj nagyon szűk volt, (2 igazán szűk nővel találkoztam életemben, ő volt az egyik) nekem átlagos a méretem, a férje nagyf.szú volt, de azt is bevette, nem is értem hogyan 😵!

Úgy reagált, hogy nagyon élvezte minden percét, akár a férje, akár én voltam benne.

2023. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt ilyen. Egyszer egy haverom előtt megdugtam a rib4nc nőjét, de ennyi.
2023. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Mi mint pár "vontunk be" egy harmadik fiút. Bi fiút. Kisebb volt neki. Igazaból nagy jelentősège nem volt. Utolag gondolkodtunk el azon hogy pl analis szexnél előnyös lett volna..könnyeben tudott volna behatolni.

De ez akkor szex közben nem jött fel. Csak utólag gondolkodtunk rajta.

2023. ápr. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen nő egy jó nagy ribi.
2023. ápr. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfiként egyszer voltam egy házaspárral.

Nekem átlagos a méretem, a férjnek rövidebb de vastagabb farka volt. A feleség részéről nem volt különösebb reakció a méretkülönbségre. Mindhárman zavarban voltunk az elején. A férj többet foglalkozott velem mint a nejével ami miatt igyekeztem én jobban kedvébe tenni a csajnak, de nem tudott igazán felszabadulni. A férj viszont nagyon beindult rám és ez tetszett a feleségének is. Fura kapcsolatuk lehetett.

Többet utána nem találkoztunk.

2023. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként volt ilyenben részem. Nekem 15/4, havernak majdem 20/5 a farka. Emellé nekem korai magömléssel is vannak gondok, ő pedig nagyon jól bírja. Mindezek ellenére isteni együttleteket tudtunk le, a csajnak köszönhetően, aki egy szexistennő volt, és nagyon odafigyelt mindkettőnkre. Mikor én elmentem már 2x, és már alig akart felàllni, akkor is kitartóan próbált felszopni, hiába érzett az enyémből alig valamit, és közben ottvolt neki a havernak a kemény 20 centise. Empatikus volt a csaj, így mondanám.
2023. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!