Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, NPP/OAP kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, NPP/OAP kapcsolatban benne lennétek? Egyre gyakoribb a fiatalok körében, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Én sem teljesen értem a jelenséget, ezért kérdezem. Nyilván az anális szex izgalmas és biztosan jó érzés, + terhességi kockázat mentes, de ugye van fertőzésveszély.


Az NPP vagy OAP kapcsolat egyébként no pussy penetration / only anal penetration kapcsolatot jelent. Utóbbi annyival más, hogy ott a lány is csinálja a fiúnak.



Lehet ez opció számotokra vagy mondjuk izgalmas akár?

Csak érdekelne...


2023. ápr. 10. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Esélytelen lenne.

Egyrészt igénylem a vaginális behatolást, másrészt az anál nálam nem jöhet szóba.

2023. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem snapen lányokkal, akik pl ezt preferálták. (nem feltétlen magyar lányok voltak, hanem franci és amerikai) de volt akivel tik-tokon ismerkedtem meg és feljött, mikor a szexről kezdtünk beszélni. Meg tinderen is egy lánnyal szóba jött, hogy ő csak análba szokta.
2023. ápr. 10. 13:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Rendben, na és? Ez önmagában semmit sem jelent, hiszen ha egy felteszem egy millió lányt, nőt érdekel ilyesmi, akkor is elenyésző a számuk több száz millió nőhöz képest, akik ilyen-olyan okok miatt nem vágynak az ilyesmire.
2023. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A trend a kérdés, hogy miért van egyre több ilyen. Erről kérdeztem... Miféle na és? Miért kanyarodsz el a kérdéstől?
2023. ápr. 10. 13:40
 15/17 anonim ***** válasza:
14. Nők is férfiak is egyre gyakrabban tudják félvállain a vágyaikat. A lmbt "propaganda" hasznos mellekhátás, hogy a hetero szex is fejlödik.
2023. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy beszéltél néhány ilyen emberrel, még nem jelenti azt, hogy ez most egy különösebb trend lenne, amit egyre többen követnek. (Ha ez egy nagy arányban lévő jelenség lenne, akkor már nem egy kutatás és statisztika készült volna róla.)

Már az ókorban is voltak ilyen kapcsolatok, egyszerűen azért, mert így kizárható a terhesség lehetősége. Ennyi.

2023. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Hát haver amit az urbandictionary se ismer, az gyakorlatilag nem létezik.

2023. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!