Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudok alkalmi kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok alkalmi kapcsolatra lányt szerezni ha szociálisan béna vagyok?

Figyelt kérdés

Röviden nem barátkozom, csak munkahelyen beszélek akkor is csak amennyit szükséges.

Teljesen magamnak való vagyok, de néha kínzó érzés elöjön ha látok nagyon szép lányokat, néha szeretném magam jól érezni és jó érzést nyújtani.


Fizetős dolog nem izgat, teljesen megöli a vágyat, és egészségügyi okokból sem tartanám elfogadhatónak.


Szóval akik ilyen helyzetben vannak hogyan tudnak lány partnert találni?


Egyébként jó anyagi helyzetben vagyok és sok az időm,de hozzáteszem az annak köszönhető hogy értelmesen bánok a pénzzel és nem verem el márkás dolgokra, magamam mutogatására stb.


A tapasztalatom az hogy azzal nem érek semmit hogy vannak ingatlanjaim, lehet hosszútávon számítana de nem akarok komoly kapcsolatot, mert nem vagyok arra való ember. Nem szeretek kommunikálni sok energiát fektetni társalgásba stb.


Szóval mit kellene tennem?

Magas vagyok, és van túlsúlyom orvosi értelemben.

Már volt hogy lefogytam pár évre, de nem éreztem túl jól magam, hogy nem ehettem akármit ami jól esik és mindig enyhe éhséget elviselni stb.



2023. ápr. 10. 12:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

0 kommunikációval akarsz magasnak csinos lányt aki szoktatható és dugható


Ha nincs benned semmi érdekes akkor miért érné meg Bármi Nem is egyáltalán szóba állnia veled nehogy szopni meg dugni is .



N

2023. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szopathato*
2023. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom a leírás alapján sehogy... főleg nem alkalmira ami "nehezített" pálya, gyorsabban kell tudni szimpátiát, vonzalmat, vágyat ébreszteni mint normál kapcsolat során ahol van időd "kidolgozni" az ezekhez vezető utat.

Csupa olyan dolgot soroltál fel amelyek megoldásának a kulcsa ott van a te kezedben. A túlsúllyal igenis lehet kezdeni valamit (sport, egészséges táplálkozás, életmód). A kommunikáció szintén fejleszthető.

2023. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked tartós párkapcsolaton belül van esélyed szexelni.

Az alkalmi dolgokhoz jó beszélőke kell, mese nincs.

Muszáj kommunikálni, és energiát fektetni az ismerkedésbe. Ez elkerülhetetlen.


Mintha az kéedezném tőled, hogy hogyan tudnék számítógépes játékokat fejleszteni sok pénzért, de nincs kedvem megtanulni hozzá az alapokat, és nem akarok a gép előtt ülni napi 8-10 órát.

2023. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Miért könnyebb tartós párkapcsolatot kialakítani?

De igen nincs jó beszélőm, szakmai dolgokban megy, illetve tudományos stb, de hétköznapi értelemben szociálisan én nagyon béna vagyok, nem érdeklődöm, hallgatok mert alap természetem az hogy gép előtt sokat vagyok és ott nem beszélek sokat és én ezt szoktam meg.

Szóval ez nagyon nehezen változtatható mert ilyen vagyok.


Persze lefogyom ha az kell illetve jobban öltözöm de nem tudom ez mennyire hozna sikert számomra.


Ezért érdeklödöm itt hátha tud vki segíteni hogy mit kellene tennem hogy sikeresek legyek.


A legnagyobb probléma velem a kommunikáció és nem vagyok igényes öltözködésemre, illetve súlyomra mivel közel elhizott kategóriába esek. De kommunikáció messze a legrosszabb bennem.


És az igényem pedig kifejezetten a baba arcú lányok kategória.


Ismételten nem szoktam ismerkedni ez is nagy probléma lehet, mert nem kellenek barátok. Így viszont gondban vagyok lányokkal is. Mert amikor meg próbálkozom lesüt rólam a bénaság.


Írásban ugyan volt már sikerem de nem tetszettek vagy én nem tetszettem és ezért nem lett semmi.


Szóval mi a megoldás?


Lehet hogy jó külsöt dolgozok ki magamból akkor sikeres lehetek?

2023. ápr. 10. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért van könnyebb dolgod párkapcsolaton belül szexelni, mert a nők jóval nagyobb része csak úgy hajlandó rá, tehát nagyobb halmazból tudsz válogatni.

A külsődön, ha javítasz, az növeli az esélyeidet, de kommunikáció nélkül az még kevés.

Az igényeidet pedig érdemes a realizálni. Az insta modell szerű csajok a tapasztalt rókáknak is nehéz feladat. Muszáj valamennyi kompromisszumot kötni. Pl, ha neked a baba arcú lányok tetszenek, akkor ne legyen az probléma, ha a baba arcú lányon van némi felesleg, vagy akármi miatt nem tökéletes az alakja.

2023. ápr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudnátok linkelni egy baba arcú insta lányt?
2023. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Az alak nem igazán érdekel, sokszor sajnos amikor intereneten próbálkoztam az alakjuk volt tökéletes de az arc pont nem szép egyáltalán, így nem lett semmi.


De jó volt tisztázni itt, hogy alkalmi az sokkal nehezebb mint kapcsolatban elérni. Ezt nem tudtam.


Gondolom hogy külső lehet a fontos, mert nekem is az elsősorban.

Szóval természetesen mai világban gondolom a lányoknak is hasonló a gondolkozásuk.

2023. ápr. 10. 13:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyancsak szociálisan visszamaradott, primitív ember vagyok, aki vágyik egy szexkapcsolatra. Megannyi lehetőséget baltáztam el. Volt, hogy tálcán kínálták a dolgot, de nem esett le és/vagy betojtam a helyzettől. Így 30+ már úgy ahogy felzárkóztam és tudok kommunikálni, de élőben még mindig unalmas tudok lenni. Szó, mi szó, a dugáshoz jó beszélőke kell. Esélytelen nélküle.
2023. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Hát drága, semmi esélyed.

1. Leírás alapján elég beképzeltnek tűnsz.

2. Magadat leírod, hogy túlsúlyos vagy, igénytelen az öltözködésed, de ezzel szemben az elvárásaid a csillagos égben vannak. Ha kicsit belegondolsz a baba arcú lányoknak egy igénytelen és elhízott pasi kell? Persze, ha kapcsolatban pénzeled őket. De nem csak úgy, hogy luknak tekinted őket.

3. Kommunikáció. Melyik nő akarna egy kukával összejönni? Aki egy szián kívül egy normális mondatot nem tud kinyögni?

4. A nőt tárgyként tekinted és nem társként. Engem sokszor megkörnyékeztek pasik, csak egy éjszakára. Egyik sem éreztette, hogy csak egy lyuk vagyok akit meg kell dugni. Hanem NŐNEK kezelt. És sok pasinak ezért nem jön össze az alkalmi kapcsolat mert messziről rájuk van írva, hogy te csak arra kellesz.

De hogy tanácsot is írják. Vagy marad a fizetős hölgyek, vagy lemész egy swinger klubba, ahova bár kell egy minimális kommunikáció de mégsem annyi, mint egy buliba felszedni egy csajt.

2023. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!