Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy minden női nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy minden női nemi szervet undorítónak és büdösnek tartok, ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
39 éves férfi vagyok és sok nővel voltam már, de egyszerűen undorodok a szextől amiatt mert undorítónak találom a női nemi szervet, van egy szaga amitől valamiért hányingerem lesz, azt hittem az elején hogy ez csak pár nőnél van, de eddig az összes nőnél ez volt. Volt fiatal, csinos, vonzó, idősebb minden nőnél ezt éreztem.....
2023. ápr. 10. 16:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
81%
Válts ligát
2023. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy nem nőkel kéne kezdened...

Azaz meleg vagy.


Amgy egyszer voltam egy csajszival,az kellene neked,semmi ize,illata nem volt a puncijának. Tök steril érzés volt kinyalni.

2023. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2. Fúj el nem tudnám képzelni hogy egy férfival legyek, attól aztán tényleg hányingerem lesz, még a gondolattól is Jézus Máriám
2023. ápr. 10. 16:21
 4/25 anonim ***** válasza:
54%
De azért egy vastag péniszt leszopnál ugye?
2023. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha se nő, se férfi, de aszexuális sem vagy akkor el kéne kezdeni gondolkozni azon, hogy milyen egyéb fíliád van. Esetleg állatok? Lehet azokét nem tartanád büdösnek?
2023. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
De nem így van ezzel a férfiak 80%a, nem egy normális dolog hogy büdös egy női nemi szerv?
2023. ápr. 10. 16:25
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
De normális dolog ,ha a nő àpolatlan. Én imádok nyalni és a puncit sem tartom csúnyának.
2023. ápr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Büdös a te s.gged! Nem a női nemiszerv. Nálad vmi nincs rendben.
2023. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem igénytelenekkel kellene kezdeni
2023. ápr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
55%

Normál esetben a punci büdi,ez igaz. Bepállik ahogy a farok is.De nem árok ásás után nyalomki a csajom. Tusoljonle ahogy én és utána egymásnak eshetünk.


Szerintem te ápolatlan igénytelen lányokkal kezdtél.

Probáld úgy hogy együtt fürdesz a lánnyal sex előtt. Ha akkor is büdi akkor a hiba a te készülékedben van.

2023. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!