Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális hogy minden női nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy minden női nemi szervet undorítónak és büdösnek tartok, ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
39 éves férfi vagyok és sok nővel voltam már, de egyszerűen undorodok a szextől amiatt mert undorítónak találom a női nemi szervet, van egy szaga amitől valamiért hányingerem lesz, azt hittem az elején hogy ez csak pár nőnél van, de eddig az összes nőnél ez volt. Volt fiatal, csinos, vonzó, idősebb minden nőnél ezt éreztem.....
2023. ápr. 10. 16:16
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted a férfi nemi szerv illatos?

Próbáld ki, hogy szex előtt kenj az orrod alá valami erőset, mint a boncmesterek. Mentát, vagy effélét.

Ám ha ennyire undorítónak tartod, nem kötelező nővel kezdened. Vonulj el a világtól, és legyél remete.

2023. ápr. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátnőm volt akié szörnyű volt. A többi nagyon illatos és finom volt.
2023. ápr. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szereted a pin@t fogdosni, szagolgatni, újjazni, szétnyalni, akkor van egy rossz hírünk.
2023. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
30%
A punci szagos. Frissen mosva általában még elmegy, amúgy nem. Én sem rajongok érte, de hozzá lehet szokni, mindenesetre sajnálom azokat, akik ösztönállatok, és a szagokra gerjednek....
2023. ápr. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Edda -Szaga van!
2023. ápr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!