Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Min múlik hogy egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min múlik hogy egy fiatal fiúnak összejön-e a szex vagy a barátnő?

Figyelt kérdés
Mondjuk 20-25 éves korosztályra gondolok. És a külsőn kívül még mi tudja ezt befolyásolni?
2023. ápr. 10. 16:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Két nő se egyforma van amelyik a pénzre hajt es van aki normális.

Amúgy nehéz úgy megválaszolni egy kérdést hogy közben nem gyalázzuk azt aki más véleményen (tapasztalaton) van?

2023. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Volt már hogy mikor megérkeztem a randira a kis golfommal, már mondta a hölgy hogy többre számított nem is keresett többé,de én nem is bántam. Viszont olyan is volt,hogy jól menő ügyvédnő volt, őt meg nem zavarta.

Most akkor en is incel vagyok?

2023. ápr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

7es

Probald mar ki

Tinderre tegyél ki egy képet amin egy suzukis atlagos srac van, meg egy masikat ahol egy kigyurt audis. Fogadok az audisnak sokkal tobb matche lesz. De ha nem igy van utana johetsz ide nagypofaval incelezni.

2023. ápr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
60%
Nem csak a pénz, inkább az hogy hogyan adja el magát. Ne legyen különc, legyen ápolt és vicces. Kb. ennyi. 25 felett már a pénz és tervezhetőség jobban belejátszik.
2023. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
13: Tinder? Nincs több kérdésem.
2023. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog: önbizalom.
2023. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
És a többi mellé jön a küzdeni tudás.
2023. ápr. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Külső, viselkedés, nagy duma. Ez a három ha megvan, akkor megy minden, mint a karikacsapás.
2023. ápr. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Figyu... 20 évesen a dolgod az, hogy nézz ki krvajól, legyen jó fellépésed és az sem árt, ha van pénzed.


Ebben a korban a nők kalandozni akarnak, ergo ez a többségnek fontosabb, mint a lóvé. Az majd 5-10 év múlva lesz meghatározó.

2023. ápr. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy nagyon friss story mert nemrég megismertem egy srácot és külsőre egyáltalán nem volt az esetem és nem csak ahogy ő kinéz hanem meg a stílusa se olyan volt ami engem általában vonz. Olyan kisugárzása volt h az valami brutal, magabiztos humoros de közben kellően komoly is. Már csak attól megremegtem ha a kozelembe volt vagy megszólalt. Nem mondom h a külső nem számít semmit de egy jó kisugarzas magabiztosság nagyon sokat dob az emberen
2023. ápr. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!