Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek titeket felháborít és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek titeket felháborít és rosszul esik ha van párotok és melletek mégis huzogatja a kukiját?

Figyelt kérdés
ez mégis olyan nem hogy azt érzitek nem tudtok eleget nyújtani neki ha erre vetemedik?
2023. ápr. 10. 19:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Mindenkinek szüksége van az önmagával töltött időre. Hogyha neki ez okoz örömöt, akkor miért fosztanám meg tőle?
2023. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond ha közben engem néz!
2023. ápr. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem

En is szoktam masztizni

Pedig igen, rendben van a szexualis eletunk

2023. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Engem az háborítana fel, ha a felnőtt férfi párom a maszturbálást "húzogatom a kukimat" - ként nevezné.
2023. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is huzogattam a volt párom mellett ő meg izgatta mellettem a csiklóját.
2023. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Nem esik rosszul.
2023. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Én minden nap ezt csinálom szex helyett. Ez van amikor egy nő nem szexel, a férje meg ott fekszik mellette.
2023. ápr. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
72%

Nem háborít fel. Mondjuk ha olyankor tenné mikor otthon vagyok, és még csak nem is alszok, tehát velem is foglalkozhatna, akkor az felháborítana. De egyébként azon akadnék ki, ha nem húzogatná egyáltalán magányos pillanataiban, ha nem lenne rá igénye.

Én is maszturbálok, tudom, hogy teljesen más mint a szex, nem feltétlen helyettesíti egyik a másikat.

2023. ápr. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

Nem gond amikor nem vagyunk együtt pl rá is kérdezek, hogy megvolt e a mai neki...

Csinálja csak ha jól esik.

2023. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem zavar, mert nincs rossz hatással a szexuális életünkre.

Egyrészt nem vagyok mindig ott, hogy velem legyen (van, hogy egy-két hétre elutazik valamelyikünk), másrészt nem vagyok mindig olyan állapotban, hogy kielégítsem (például beteg vagyok), harmadrészt semmi baj azzal, ha kicsit önmagával is foglalkozik. Más, mint a szex, itt tényleg elég csak magára figyelni, nem kell semmilyen más, extra dolgot belevinnie (amiket amúgy élvez, csak nem mindig van mindenre kapacitása az embernek).

26/N

2023. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!