Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy reagálnátok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy reagálnátok egy ilyen helyzetre, kinevetnétek a férfit, így is felháborító lenne?

Figyelt kérdés

Ha diszkréten azzal a kérdéssel fordulna hozzád, hogy elképzelt maga mellé egy szeretőt, de azzal a kitétellel, hogy a nő az, aki dugja őt (felcsatolhatóval).


Belemennétek ebbe?

Ez is ugyanúgy visszataszító lenne, mintha ő akarna téged megdugni?


Kiváncsi vagyok a válaszokra, előre is köszönöm.



2022. aug. 10. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Beteg vagy!
2022. aug. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köhögök egy picit. :D
2022. aug. 10. 23:10
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha a párom mondaná, akkor belemennék (csináltuk már és jó élmény volt), ha bármilyen más férfi kérdezné, kinevetném, hogy ne engem zargasson a szexuális vágyaival.
2022. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem tetszik. Nem lennék ilyen pasival együtt.
2022. aug. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Nekem ez most nem egyértelmű, mármint hogy mi a felállás. Tehát a pasi, akinek van barátnője, a barátnőn felül szeretne egy szeretőt, aki felcsatolhatóssal megdugja őt (és a barátnő mit csinál közben?), vagy azt szeretné, hogy a barátnője dugja meg őt?

Amúgy én simán kipróbálnám, milyen felcsatolhatóssal férfimódra dugni, de valószínűleg nem lesz rá alkalmam, vagy csak valami szexklubban egyszer esetleg. Nem kell privát, nyilván nem fogok elmenni és kipróbálni veled, csak azt mondom, hogy a kíváncsiságom meglenne ehhez, és szerintem nem undorító, ha a másik is ezt szeretné, maximum nem hétköznapi. Bár ki tudja, milyen vadabbnál vadabb vágyaik vannak a leghétköznapibb embernek is, legfeljebb nem meri kimondani/leírni.

2022. aug. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Hát van akit ez izgat, nem ítélem el emiatt. 🙂
2022. aug. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak nem Solar88 unatkozik megint?
2022. aug. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha tényleg az van, amit az 5-ös válaszoló ír, akkor miért kell ehhez egy harmadik fél? Miért nem a párjával próbálja ki az egészet?
2022. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!

Rosszul fogalmaztam. Elnézést! A szerető alatt egy olyan nőre gondoltam, akivel nem kapcsolatot tervezek, hanem alkalmi légyottokat, de mindezt nem úgy, hogy közben párom is van. Nincs időm egy állandó kapcsolatot életben tartani, ezért fogalmaztam meg úgy, mint szerető.


A kérdést az ihlette, hogy belegondoltam, ha csak szexet akarnék egy nőtől, akkor én használnám az ő testét. Ha viszont nem én hatolnék belé, hanem ő belém, akkor végeredményben ő is használná az én testem. Meg egyébként is érdekel a fordított felállás.


Köszönöm a válaszokat. Privátot nem írtam. És nem is volt szándékomban.

2022. aug. 12. 00:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem valaki írt privátot, de akkor nem te voltál, kérdező?
2022. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!