Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én nem értem ezt? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én nem értem ezt? Mi az,hogy egy pasi pár év házasság után másra vágyik,és más nővel akar szelxelni? A másik nő puncija talán nem ugyan azt tudja? Nem értem ezt a logikát.. Akkor miért házasodik össze valaki a másikkal? Miért nem marad szingli?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 11. 08:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%

A végére nem tudom a választ, de az elejére igen:

Nem a puncit dugjuk mi férfiak, hanem a nőre vágyunk, az izgat minket. Szóval ha téged akar lefektetni egy ilyen férfi, akkor vágyik rád, felizgatod a fantáziáját és élményt akar veled. Nem az a lényeg, hogy valahová spricceljen a sperma, hanem hogy veled együtt élje azt át.

2023. ápr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem olyan a másik puncija , képzeld el.

Mert aztán amikor a nők olyan nagy biztonságban érzik magukat, eszméletlen szar tulajdonságuk jön elő és ebből nem akarnak engedni .

Agresszívek lesznek és csak okoskodnak , pedig a legtöbb sivó buta.

Elvesztik a nőiességüket , nem lesznek kivánatosak és ezért másfelé nézelődik az ember.

2023. ápr. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
61%

Ha veszel egy cipőt, imádod, tetszik, kényelmes, miért vágy egy újra mindig?

Mert izgalmas nézelődni, megvenni az újat, felpróbálni, mutogatni másoknak, stb.

Nem a punci tud mást, hanem nagyon sok embernek kell az újdonság varázsa, az ismerkedés izgalma, stb. Rossz emberi tulajdonság

2023. ápr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
És mentek virágról virágra,mint a kivert kutya? Nem szeretnék pasi lenni..
2023. ápr. 11. 08:44
 5/26 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező: ebben nincs igazad, de majd belátod ha lesz élettapasztalatod.
2023. ápr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
közel 10 éve élek házasságban,és egyszerűen napról napra jobban imádjuk egymást a férjemmel.Ezért nem is értem a sok faxverőt.
2023. ápr. 11. 08:49
 7/26 anonim ***** válasza:
42%

8. Ha ez így van akkor honnan jött ez a kérdés?

VAgy nem úgy van vagy csak hazudsz!!

2023. ápr. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Mert még a csapból is az folyik,hogy a pasiknak ez az új szlogenjük,hogy új punci kell x év házasság után..ne mond hogy a médiában is nem ezt nyomják..
2023. ápr. 11. 09:00
 9/26 anonim ***** válasza:
56%

Hát én nem találkoztam ezzel.

Melyik médiában folyik ez?

2023. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

#8, jön még kutyára dér!...

Soha, SOHA nem tudhatja senki előre, hogy majd milyen lapokat oszt le neki az élet. ....de beszélj csak magas lóról, csak aztán nehogy pofára esés legyen!...

2023. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!