Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki szerint normális, hogy...

Valaki szerint normális, hogy a gyereke tudta nélkül házasodik meg egy apa?

Figyelt kérdés

Párom apjáról van szó, akinek van egy párja kb. 7 éve. Úgy tudtam nem fognak házasodni, mivel 50 körüliek, elvált és nem érdekli őket ez a dolog. Egy facebook profilképből derült ki, hogy megházasodott, a nő kirakta a közös esküvői fotót és mentek alatta a gratulációk.

Egyébként nincs köztük rossz viszony, viszont egyáltalán nem szoros a kapcsolat mivel az apja nem igazán törődött vele soha.

Milyen szülő az ilyen? Bámilyen helyzetben is normális, hogy ilyen történik?

Borzasztóan haragszom a jövőbeli apósomra amiért így bánik a párommal.



2022. jún. 14. 16:00
1 2
 1/18 Kólauborkával ***** válasza:
96%
Írtad, hogy nem szoros viszony…. Akkor meg mit zavarja? Engem nem igazán érdekel faterom kivel van, megcsalta anyumat is, megcsalja a következőt is, minek mutogassa be nekem egyenként a nőit? Nem is érdekelne az az igazság.
2022. jún. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Hidd el, ha tud róla se változik semmi. Miután a szüleim elváltak, apámnak két házassága is volt, a második az rendes polgári szertartás utána vacsora a szűk családnak. Oda se mentem gratulálni, hihetetlenül abszurd volt az egész. Ha nem szoros a kapcsolatuk, felesleges ezen kiakadni. Bár azért a jó kis lagzis ingyen kaja-piáért kár.. /Viccelek nyugi../
2022. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azért ünnepekkor összejárárás szokott lenni és ott alszunk 1-2 hetet.

Semmiből nem tart felhívni, vagy írni legalább egy üzenetet, hogy heló házasodok.

2022. jún. 14. 16:18
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem változtat semmin, ez igaz. Szerintem viszont elvárható legalább az információ, ha nem is hívnak meg.
2022. jún. 14. 16:20
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert ilyen korban már csak formalitás egy esküvő, amúgy is együtt voltak 7 éve nem volt nagy unnepely.
2022. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Bolhából elefánt kategória.


Nyugi az az évi 1-2 hét ünnepekkor, nem fog közelebb hozni senkit.

Te mint mezei barátnő, mit izgat olyan ember házassága, akihez igazából semmi közöd?

2022. jún. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen értelmetlen a kérdésed!

"egyáltalán nem szoros a kapcsolat mivel az apja nem igazán törődött vele soha." Akkor meg mit vársz?

Nyilván, ha ez a kapcsolat nem csak karácsony/születésnap koordináta rendszerben zajlana, akkor a párod tudott volna a tervekről, és meg is hívták volna. Ha meg ez őt zavarja, akkor beszélje meg az apjával, amivel esetleg közelebb kerülnének egymáshoz.

2022. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem "mezei barátnő" vagyok, 5 éve együtt vagyunk és 3 éve együtt lakunk. Családtagnak tekintem a szüleit és testvéreit is.


Értem, akkor ez más embereknek teljesen normális, akkor az én családom a fura. Nálunk ilyen fel sem merülne, mindent megbeszélünk.

2022. jún. 14. 17:07
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Attól még csak mezei barátnő vagy.

Családtag, igazán valaki a családban majd akkor leszel, ha el vesz feleségül.


Tehát ismét a kérdés.

Eddig se foglalkozott a pároddal. Akkor mi a kérdés? Mivel lennél több, ha a birtokodban lett volna az információ? Mi változott volna? Semmi.

Azt hiszed az évi 1-2 hét nyaralás közel hozza őket, ha amúgy év közben 0 kontakt?

2022. jún. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

8-as Nem a te családod a fura!

Az a probléma, hogy el sem tudod képzelni, 5 év után sem, hogy másnál másképp van, amikor valószínűleg milliószor tapasztaltad náluk. Azt ne mondd, hogy ők is mindent megbeszélnek, csak ez valahogy átcsúszott a rostán. Baromira semmi köze az apjához, mert az apjának sem hozzá x éve, ha őt megkérdezed, akkor ő nem fogja családtagként sem definiálni.

2022. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!