Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight és 4K monitor vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight és 4K monitor vagy prosti?

Figyelt kérdés

Szűz srác vagyok. 28 éves. Visszahúzódó félős srác, de ettől kívánom a szexet. Lehet sosem fogom megtudni milyen a valódi punci, ezért kérdezlek titeket. Megéri Mia Malkova-s Fleshlight, punci melegítő hozzá, tapadó korong. Ezek mellé persze egy új 4K jó minőségű monitor hisz, amúgyis gamer srác lennék.


Naponta 2x-3x is ki szoktam verni. Szóval tényleg hiányzik a szex.


Prostihoz félek elmenni, hogy elveszi a pénzem, kidob, megveret, elkapok valamit, esetleg elélvezek 1 perc alatt.


Van itt olyan, aki használt Fleshlightet és megtudná mondani, hogy mennyire adja vissza a valódi punci kellemes hatását?


Köszi.



2023. ápr. 11. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Prosti jobb lesz a farkadnak
Fleshlight sem rossz
49 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%

"Lehet sosem fogom megtudni milyen a valódi punci"


ha felhívsz egy rosszlányt akkor megtudodhatod.

2023. ápr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
72%
Fu, azért remélem, hogy nem ez a jövő vár ránk, mert elég hamar kihalnánk, ha minden pali ilyen lenne. 🥹
2023. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
69%
Prosti. Olyan lökést fog adni az önbizalmadnak, hogy csak na. Nekem volt egy szeretőm, aki elmondta 3 éve volt először nővel 31 évesen, de meg nem mondtam volna róla, mert ez a udvarias, udvarlós, lassú víz partot most, inteligens, de nem nagydumás srác lett. Korábban meg a nőkhöz sem mert odamenni.
2023. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
69%
3 vagyok, na a lényeg maradt le, ő 31 évesen ment el prostihoz, akkor volt nővel először.
2023. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
81%

A Fleshlight beszélő viszonyban sincs egy valódi puncival. Menj el egy nívósabb prostihoz az majd segít neked. Talán még a félénkségeden is javítani tud.


De 4K monitort azért vegyél.

2023. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem adott önbizalmat a prosti, legalábbis elhanyagolható.... Idén 29 évesen vesztettem el eggyel. Azóta ugyanannál voltam még kétszer, meg egyszer egy másikkal. Jó élmények, javaslom, hogy menj el te is egyhez. De sokat ne várj ettől. Pénzért azt mondja, ami hallani akarsz, hogy visszamenj hozzá.

De ettől még nem leszel csajozógép.

2023. ápr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
89%
Bocs haver de ha ennyire b.szari vagy akkor neked tényleg csak prosti vagy fleslight fog jutni. Legyen már legalább annyi vér a pucádban hogy egy k.rvához elmész.
2023. ápr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
84%
Prosti és 4K monitor
2023. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
2. Pedig egyre több az ilyen. A férfiak gyerekek maradnak. 30hoz közel is a 4k monitor a fontos. Mondjuk a felhozatal is olyan a női oldalon sokszor, hogy azért kár is felnőni.
2023. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Mindenképp prostihoz mennék. Arra figyelj, hogy cigányhoz ne menj. Válassz a rosszlányokról egy tapasztalt régi hirdetőt. Ha nem fogadja el a lány az értékeléseket az intő jel, olyanhoz ne menj.
2023. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!