Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fájhat a behatolás,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájhat a behatolás,ha az orvos szerint nincs szervi bajom, rendesen el tudom engedni magam,és nagyon be is nedvesedem?

Figyelt kérdés
Több férfi is volt már az életemben,de mindegyiknél ezt tapasztaltam,és mindnek más volt a mérete.
2023. ápr. 11. 16:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Elég egyszerű az ok: ha nem szervi akkor pszichés. Alapból rágörcsölsz, hogy "fájni fog, fájni fog, fájni fog", innentől minden érzetet fájdalomként fog dekódolni az agyad.

Keress fel egy szakembert aki segít. Pár konzultáció is elég lehet.

2023. ápr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Akkor te inkább csak szopj
2023. ápr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Lehet hogy mégsem vagy anniyra nedves.

Próbáltál extra síkosítót használni?

2023. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy rendesen el tudsz lazulni, meg nedvesedni?

Utolsónak igaza van, próbálj ki egy síkosítót, lehetőleg vízbázisút.


Vagy extra szűk vagy, vagy pszichés zavar, valamiért (lehet csak tudat alatt) félsz tőle.

2023. ápr. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A behatolás csak partnerrel fáj? Mármint ha ujjazod magad, vagy valami játékszert használsz akkor nincs gond?
2023. ápr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bármilyen segédeszközt használok akkor is fáj. Síkosítót felesleges használnom,mert annyira nedves vagyok,hogy volt rá több alkalom,amikor a partner egyszerűen kicsúszott belőlem.
2023. ápr. 12. 10:15
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Simán kicsúszhat akkor is, ha nem vagy extrém nedves, a kettő nem függ össze.

Hogy érzed magad szex vagy maszti közben? Nem vagy már eleve rágörcsölve az egészre, hogy fájni fog? Ha csak mondjuk egyetlen ujjaddat használod, az is kellemetlen? Ha nem, akkor egy ideig csak azzal gyakorolj, hogy megszokd, hogy lehet ezt élvezni is. :)

2023. ápr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már mindent próbáltunk/tam,és az orvos sem tudott semmit megállapítani,hogy szervi bajom lenne mint írtam fentebb is. Hiába próbálkozom akárhány ujjammal, akármilyen segédeszközzel, azzal és anélkül sem jobb a helyzet.
2023. ápr. 12. 10:52
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Akkor keresned kell egy szakembert. Valamilyen mélyen gyökerező trauma/gátlás van a háttérben, amiről jó eséllyel te nem is tudsz tudatosan.
2023. ápr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1. pszichés ok fájni fog és rástresszelsz

2. szűk vagy


Nálam a második áll fenn, és hiába tocsogok, hiába nyalt ki orgazmusig, hiába mászok rá, mert kívánom, stb az első pár lökés akkor is fáj.


Ez van, semmi baj, nem görcsölök ezen, tudom, hogy a behatolás nem életem élménye, de utána, miután "köré igazodok" lehet tolni rendesen, vadul is, mert onnantól kezdve nem fáj.

2023. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!