Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a vélemenyetek szinte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemenyetek szinte ugyan olyan társkereső oldalról ? vagyaid.hu titokban.hu

Figyelt kérdés
Szinte ugyan olyan mindket oldal de a vágyaid.hu generált női profilok vannak fent?
2023. ápr. 15. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kamu és pénz lehúzás az egész.

Én is próbáltam de biztos az adminok válaszolgatnak.

Már annyi csaj írt nekem hogy az egy fél magyarországnyi csaj lenne.

De mind annyira akar szexelniés már akár ma mehetek ő rá ér és csak velem akar dugni.

Amelyikre meg vissza írtam, rögtön hát még csak ismerkedjünk és ne siessünk.

Egy se jött össze mind csak levelezni akart , ami egy levél 700 ft.

Hiába írtam meg többnek is az emailt, telefon számot, egyse hívott és nem írt ingyen.

Elkell feledni ezeket.

2023. ápr. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Még a nagy társkeresők pl. Tinder is tele van kamuprofillal. Hetente 2-3 olyan matchet kapok, amiről lerí , hogy kamu. Modell alkatú 20 év körüli csajok, agyonretusált, világ másik felén készült képekkel, külföldi hangzású nevekkel, közben meg az van a profiljukban, hogy itt lakik pár km-re, biztos hogy nem jelöltem ezeket.
2023. jún. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Vágyaidról már találkoztam pár csajjal. Az nem kamu
2023. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak fent bőven igazi profilok a vágyaid.hu-n. Páromat ott ismertem meg, több mint egy éve együtt vagyunk :)
nov. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!