Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a páromnak nincs orgazmusa?

Figyelt kérdés
Közel egy éve vagyunk együtt, de sosem éreztem, hogy a barátnõmnek orgazmusa lenne. Eleinte folyton szexelni akart, nèha napi 4-5ször is kérte h szeretkezzünk. Érzem rajta, hogy élvezi a dolgot, beindul, nedves lesz, viszont nem érzem h elmenne. Korábban 2 barátnõm volt, ott mindkettõjüket sikerült eljuttatnom a csúcsra. Próbáltam már kézzel, szájjal, farokkal, hüvelyt és csiklòt is izgattam illetve õt is kértem h csinálja saját magának vagy csak segítsen be. Általában 40-50 perces menetek után belefárad a dologba vagy csak hirtelen lecsökken a nedvesedése. Állítása szerint neki semmi baja nincs ezzel, illetve saját magának sem érzett ennél többet. De engem nagyon zavar a dolog és eléggé rossz hatással van az önbizalmamra. Kérem a negatív kommentelõk kerüljenek, az írjon aki úgy érzi h tanácsot tud adni. 29F

2023. ápr. 18. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elképzelhető hogy van nála valami pszichológiai elakadás, vagy akadály ami miatt nem tud orgazmust elérni.

Beszélgessetek erről egymással és esetleg érdemes egy szexuálpszichológus segítségét is kérni.

2023. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem sose maszturbált, prűd volt. Így a saját testét se fedezte fel. Ez szokott a gond lenni.
2023. ápr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Minden harmadik nő ilyen. Én is próbáltam mindent, nem jött be. Ez nem a te képességeidről, meg jó eséllyel nem is rólad szól, hanem ő nem tud elmenni. Felesleges 40-50 percig csinálnod, nem fog elmenni két óra alatt sem, hanem az lesz, amit te is írsz, hogy érzeketlenné válik. Ha van türelmed hozzá, segíts neki elindulni az úton. Ha nincs (szerintem nem érdemes bohóckodni), akkor meg hagyd el.
2023. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nekem az elso gyerekig nem volt orgazmusom.

Azota multi es sorozat is volt mar. De minimum 1 mindig van.

Szules elott barmit csinaltam csinaltunk semmi. Jo jo de nem volt robbanak.

2023. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szexológusok szerint a nőknek általában tanulniuk kell az orgazmust. Ritka esetben már a behatolás orgazmust idéz elő, ők a szerencsések (és a partnerük).
2023. ápr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!