Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet rossz megfigyelés, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet rossz megfigyelés, de ennek mi az oka? L

Figyelt kérdés

Mi az oka, hogy ha egy nő bevállalós, akkor sok férfinek az az első, hogy, "lesz..patnám", de hogyha egy lányon lehet sejteni, hogy szűz, akkor meg az az első, hogy ők akarnák a lánynak csinálni.

Lehet hülyeség, de megfogalmazódott ez a gondolat bennem. 😄 Mi az oka ennek?


2023. ápr. 18. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A kérdésnek mi köze ahhoz hogy lány vagy? Minek kellett beleírni ha nem releváns? Talán emiatt több választ vársz?
2023. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Egy ribit nem tartunk olyan értékesnek, mint egy zárkózottabb, szemérmesebb lányt.
2023. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
61%
Én speciel minden szekszuàlisan vonzó nő esetében a szopatàsra gondolok.
2023. ápr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehetséges, hogy én vagyok rosszul összerakva de nekem valahogy nem a szopatás az első gondolatom egy szűz lány esetében! F.
2023. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%
xd
2023. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Jól látod ROSSZ megfigyelés. Ha egy csaj csini akkor sz.pásra és dugásra egyaránt gondolsz 😂
2023. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a szüzieseknek benyalnak, hogy bekapják. Aki bevállalós egy körből kimarad.😃

Lehet rosszul gondolom. Nő vagyok és a szűzhártyámnak már egy ideje búcsút intettem.

2023. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Minden jobb nőről azt gondolják, hogy leszphatna.

Pedig azt gondolhatnák végig, hogy egy kis udvarlás és nyalogatás után a nő is szívesebben viszonozza. Vagyis én tuti.

De amelyik azzal kezd, hogy szia leszpnál azt visszaküldöm a fogantatása helyére.

2023. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!