Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők sokszor miért nem merik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők sokszor miért nem merik előre bemondani a fétiseiket?

Figyelt kérdés

A pasik ugyis mindenre is vevők…..

Maximum nem minden alkalommal lesz.


Mert ha pl: Egy nő megmondja a férfinak, hogy ő anált is akkor az 90% hogy lesz utána a kapcsolatban anál.


Ha egy férfi ugyanezt teszi, akkor kb automatikus szakítás az eredmény 90%ban.


Szóval kedves nők mitől féltek?

Miért a férfinak kell kihozni azt is amit szabad?

Mikor pont ti vagytok azok akiknek a vágyai akármikor teljesülhetnek.

Nagyon max az első próbánál nem jön ősze, csak a második pasival.


És persze lehet mondani, hogy dehát pont ez a nőnek fájna, azért nem akarja. (Mondjuk nem is igaz ha jól csinálják) De pont ezért, és annál inkább, nektek kéne akkor vállalni hogy mit lehet veletek, és mit nem. Helyette megy évekig az időhúzás, tők feleslegesen.

Úgyis szakítás a vége, mert nem akarnak az emberek olyannal lenni, akivel nem egyeznek az igények.



#fétis #Megmondani előre #Mitől féltek
2023. ápr. 19. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség szerintem. Már komolyabb ismerkedésnél meg szoktuk beszélni, hogy kinek mi fér bele vagy sem. Ha nem tetszik neki, tovabbállhat, ennyi.
2023. ápr. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan vágyam, amit csak 2éves kapcsolatban mertem elmondani. Miért? Mert akkor éreztem azt, hogy nem él vissza a helyzettel. Nem örül ennek a vágyamnak, de megcsinálja mert látja, hogy ezt én mennyire élvezem.
2023. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként nagyon is fontosnak tartom, hogy beszélgessünk fétisekről, igényekről, azon kívül, hogy természetesen szex közben is le lehet szűrni ezt-azt a másikról, de nem mindent. Nagyon hasznos volt már többször ilyen beszélgetés, tud olyat mondani a másik, amit ki sem néztél volna belőle.


Ugyanakkor nem értek egyet, hogy a férfiak mindenben benne vannak tutira. Hallottam már jó pár nőtől, hogy az adott kapcsolatukban/viszonyukban nekik volt nagyobb libidójuk/bevállalósabbak/változatosabbak voltak a férfihoz képest.


De egy konkrét példa ismerősi körből, ami pont, hogy alap úgymond: Szinte soha nem nyal a pasi, amiből egy nő azt szűrheti le, hogy a partnere büdösnek találja, vagy volt valami rossz tapasztalata korábban, és ciki lenne kérni, ha szeretné, akkor úgyis gyakrabban csinálná stb.


Amúgy meg 100%-os egyezés nincs két ember között, nyilván nem mindegy, összességében mennyire klappol, vagy mit mennyire akarsz, hogy mindenképp része legyen a szexnek. Van, amitől azért el tudsz tekinteni. Én pl. szeretek feneket nyalni, de ha esetleg az adott partnerem nem vevő rá, akkor sincs baj, nélkülözhető. Szóval, ez nem olyan, hogy pipálgatunk egy listán, és ha van különbség, lapát a másik. De akkor pl. nálam kuka a partner, ha babusgatós, gügyögős, ha hozzám ért, már kérdezgeti, hogy nem fáj-e stb. Gyengéd, nyálaskodó férfiak nálam nem játszanak az ágyban.

2023. ápr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3. “ De akkor pl. nálam kuka a partner, ha babusgatós, gügyögős, ha hozzám ért, már kérdezgeti, hogy nem fáj-e stb. Gyengéd, nyálaskodó férfiak nálam nem játszanak az ágyban.”


És ha elsőre ilyen, akkor már nincs második esély?

Lehet tapasztalatból ilyen, és változna.

2023. ápr. 19. 10:01
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok. A szélsőségesen gyengéd, óvatoskodó olyan lesz, ha próbál változtatni, mint mikor egy borzasztóan gátlásos, görcsös srác megpróbál mondjuk lazán, macsósan udvarolni. Hiteltelen, nevetséges lesz. (Tapasztalatból mondom, voltak, akiknek adtam még esélyt.) Senkit nem leszólni akarok, biztos van, akinek az jön be az ágyban, ha a másik úgy bánik vele, mintha vmi tollpihe lenne, de nekem ez kiábrándító.
2023. ápr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én meg olyan vagyok hogy szeretem a lágyabb és a vadabb szexet is.

Nem erőszakosan már már volt példa rá de durvábban csattogósan igen.

44F

2023. ápr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!