Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak szexszelsz egy nővel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexszelsz egy nővel, elviszed- e őt a barátaiddal kozos programra? Pl. random kocsikazas, pasis programok

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Bocs, hogy nőként válaszolok….

Nekem volt pár szexpartnerem az évek során, de abban a pillanatban, hogy egyszer elhízott valahova az aktuális hobbipénisz, már vetettem is véget a dolognak. Az már nekem túlmutat a szexpartnerségen, hogy közös programokat tervez velem. Innen már csak egy lépés a nyáladzós évődés

2023. ápr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
*elhízott = elhívott
2023. ápr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Barátokkal közösen nem. Kettesben 1-1 séta, fagyi, vagy 2-3 havonta egy mozi belefér ha úgy adódik és mindketten vevők vagyunk rá. Van olyan szexpartnerem is aki erre nem vevő, meg én sem szeretnék vele menni sehova.
2023. ápr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ez sok mindentől függ. Ha a kapcsolatba belefér, akkor igen. De egyébként ez is szerintem ugyan úgy megbeszélés kérdése mint minden más.
2023. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha valaki az ágyon kívüli programokat is egyre erősebben favorizálja ott már megindult némi érzelmi kötődés. Mindegy minek hívod, de ha már bemutat a barátainak, közös programokat tervez az már valahol egyfaja kapcsolat-szerűség.
2023. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.. Volt már, hogy egy itt megismert fizetős fiatal lányt elvittem a törzshelyemre, és amikor a cimborák kérdezték, úgy mutattam be, hogy ő a párom, ismerkedős szakaszban vagyunk, csak a lányra/nőre és rám tartozik hogy mi is van közöttünk, de senkit nem fogok megalázni, sőt, ha valaki belemegy egy lazább nekszusba velem, akkor én azt a személyt nagyon tisztelem.
2023. ápr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!