Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatban csak szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban csak szexeltek a partneretekkel, vagy van más is?

Figyelt kérdés
Beszélgettek, filmeztek, főztök együtt, szeveztek programokat, egymásnál alszotok? Vagy csak tényleg annyi, hogy szex és mindenki haza? Van intimitás közöttetek? Akinek van tapasztalata mesélne egy kicsit, mert én még nem voltam ilyen kapcsolatban, de lehet leszek... :D

2021. jan. 23. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Szoktunk kajálni, vagy vásárolgatni csak úgy, néha filmezni.
2021. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha erre vágysz amit leírtál akkor előbb utóbb érzelem és koppanás lesz a vége
2021. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

vacsora, túra, séta volt együtt, lakáson kívül


vacsora, film, lakásában tennivalók, lakáson belül

2021. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
van más is
2021. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha szinglik mindketten akkor lehet más is.
2021. jan. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%

Volt olyan szexkpacsim, ahol valóban csak szex volt.

De volt olyan is, hogy időnként csináltunk közösen mást is a hancúron kívül.

2021. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Amiben én voltam, ott volt városnézés, kajálás, filmezés is:) De egy idő után már kezdtem komolyabban érezni sajnos, később megszűnt köztünk a viszony.

24L

2021. jan. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Pontosan így. Közös programokat is szerveztünk, közösen főztünk, filmeztünk, haverokkal lógtunk, együtt aludtunk stb. Nem csak dugni jártunk össze.

27F

2021. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

A dolog lényege az hogy nyilván akik úgy szeretők hogy legalább az egyiknek van kapcsolata akkor tuti hogy nem lesz nyilvános helyen megjelenés együtt szóval közös programok sem a szexen kívül.

Ha mindketten szinglik vagytok akkor bármi lehet amit mindketten szeretnétek csak akkor meg előfordulhat hogy valamelyik részről szerelem lesz ami cikis ha csak az egyikőtök érez így 😁Egyébként meg minden csak megbeszélés kérdése :)

2021. jan. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%

Két szex kapcsolatom volt életem során.


1. Találkoztunk itt - ott amott, kocsival hozzá, vagy kocsiban szex és viszlát.


2. Találkoztunk, kocsival mentünk el valahova, vagy hozzá, de sosem mutatkoztunk nyilvánosan együtt. Filmet néztünk, kaját rendeltünk, szex után össze bujtunk. Ő is, én is elmondtam a problémáim, megbeszéltünk mindent, még abban is tanácsot adtam hogy jöjjön össze a csajjal. :) egyikünk sem érzett többet, sosem :)

2021. jan. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!