Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Hány orgazmusotok van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Hány orgazmusotok van egy együttlét alatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Csak oráltól van orgazmusom.
0
1
2
3
4
Férfi vagyok és szavazni szeretnék.
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Az összes!
2023. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Alap esetben nulla.

Viszont párom nagyon szereti popsiban, nekem meg vett egy pici vibrátort a csiklómra. Így mikor popsiba dug én addig a csiklómra rakom a kis vibrátort, amit ő is szeret mert amikor elélvezek akkor nagyon összehúzódnak az izmaim, így ő is elélvez. Így szokott lenni 1, de az az 1 az fenomenális. Nem csak a vibrátor miatt, hanem amiatt is hogy én is imádom ha popsiban dugnak, csak nem tudok sajnos elélvezni.

Hüvelyben sem, mindig eljutok egy pontig ami az orgazmus előtt van, és azon a szinten nagyon sokáig tudok lenni tehát nagyon élvezem, csak egyszerűen nincs meg a csúcspont.

2023. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Általában kettő: egy az előjáték alatt, egy az aktus alatt vagy egy az előjáték alatt, egy az aktus után (utójáték?). Nagyon figyelmes párom van és számára nagyon fontos, hogy elélvezzek (nem ő mondta, de szerintem a férfiasságának az egyik megnyilvánulásának veszi, ha többször a csúcsra juttat).

Volt már olyan, hogy egyszer se mentem el ilyen-olyan okból és olyan is, hogy többször (bár ekkor mindig hosszabb, elnyújtott együttlétek voltak).

2023. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%
Úgyis le pontoznának, de akár 10 is elő szokott fordulni. És mindenhol el tudok menni!😘🙏
2023. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

0-1.

Onnan, hogy 1x elmentem már az ég világon semmit nem érzek!

2023. ápr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Pőrszor volt hogy 3, intenzitása változó, kisebbek inkább.
2023. ápr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Nem számoltam sose de általában többször. Függ attól mennyi ideig és mit csinálunk. Volt már hogy párom kérdezte hogy elmentem e már, addigra 2-3szor biztosan. :D
2023. máj. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ozmi ***** válasza:
41%

Átlagos szex esetén 2.

Ráérős, játszadozós esetén 4-5.

26L

2023. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!