Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! 10 szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! 10 szexuális együttlétből körülbelül hánynál van orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Csikló, hüvelyi, ebből a szempontból tökmindegy.

2022. aug. 29. 21:20
A kérdező szavazást indított:
10 - Minden alkalommal van orgazmusom
0 - Sosincs orgazmusom
1-2
3
4
5
6
7
8
9
44 szavazat
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
68%
Azért nem mindegy. Hüvelyi 100x jobb.
2022. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem mindegy, de azért a szexuális élet tekintetében fontos, hogy AKÁRMILYEN legyen:D ha minden alkalommal legalább cisklói van, akkor azért már túl nagy ok nincs panaszra. A szavazás jelenlegi állása alapján szerintem sokan megelégednének legaláb 4-5 csiklói orgazmussal..
2022. aug. 29. 21:30
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

10-ből 1-2..

Ennyiszer jut eszembe a férjemnek a csúcsig juttatni sakna.

25n

2022. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Mindig, de nem vagyok szerencsés sorozat élvező :D ahhoz hosszabb aktus is kellene, talán 2 óra.
2022. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

4es, te kis telhetetlen:D Passzolj le párat 3asnak, csórikám:S

Egyébként most őszintén azt érzem, hogy puszta együttérzésből szívesen segítenék az ilyen sorsú nőkön, de persze ez egy überszar csajozós szövegnek tűnik, én se hinném el XD Pedig tényleg..


Tudom, hogy orgazmus nélkül is lehet jó a szex, de azért ezt elsősorban azok mondják, akik 10ből azért 7-8x a csúcsra jutnak, a maradékkal meg úgy vannak, hogy "jóvoltez na". De 5 alatt azért kijelenthető szerintem, hogy az nem egy sikeres szexuális élet:S Pedig nem egy rocket science azért..

2022. aug. 29. 22:17
 6/46 anonim ***** válasza:
96%

Általában azoknak a nőknek van orgazmusuk, akik nyitottak, megismerték önmagukat, ismerik a testüket, nem szégyenlősek, a szexualitás nem tabu téma náluk. Nekem voltak gátlásos női partnereim, de egytől egyig orgazmusképtelen volt, annyira feszengtek. Aztán volt komoly gondolkodású nőm is, az meg állandóan a munkahelyi meg az egyéb dolgain agyalt. Az orgazmus a fejben dől el, erre már a saját példámon keresztül is rájöttem. Az ilyen feszengős, görcsölős nőktől egy idő után én is befeszülök, az kattog az agyamban hogy képtelen vagyok nekik orgazmust okozni, és én sem jutok el oda. Mondom ezt férfiként. Volt olyan nőm, aki már az elején közölte, hogy nyugodtan szórakoztassam magam, ne is törődjek vele, neki 500% hogy nem lesz orgazmusa. Mi van? Hát az lett belőle, hogy annyira nyomasztott a dolog, hogy 10 perc után lekókadtam.

Miért nem lehet hozzáállni úgy, hogy már pedig most krva jó lesz, adjunk bele mindent?! :)

2022. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%

Hááát....

Van aki nehezen megy el. De aki könnyen, az nem is érti miről beszélek.

2022. aug. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

6os, én nem feltétlen mondanám, hogy a könnyű-orgazmusúak feltétlen annyira lazák lennének meg ilyenek. Nyilván reprezentatív mintaanyagból én sem dolgozom, de volt párom aki generalizált szorongással küzdött, nonstop jött azzal, hogy "ugye szeretsz? Ugye nem fogsz elhagyni? Ugye nem haragszik rám a barátnőm amiért nem kértem még egy valamit?" meg ilyenek, a szexualitás a családjában teljes tabu volt, soha nem maszturbált, saját maga izgatásában a mellbimbójáig jutott, a puncijához sosem ért hozzá még akkor sem, ha megkértem rá.. mondván "én nem tudom mit kell ott cisnálni"...

Mégis 10ből 8x sikerült a csúcsra juttatnom. Pedig ha valaki, hát ő nemigazán laza típus:D

Szóval szerintem vannak ilyenek is, olyanok is. Persze az senkinek nem tesz jót, ha közben a munkájára gondol, de lássuk be, a férfiaknak sem.

2022. aug. 29. 22:52
 9/46 anonim ***** válasza:
84%
#8 Aztán elhagytad...
2022. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
9, nope, feleségül vettem:D
2022. aug. 29. 23:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!