Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Néger férfit, hol tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néger férfit, hol tudok találni a páromnak, egy jó szexhez? Szeretné kipróbálni négerrel, én meg támogatnám ebbe. Senki ne ítéljen el.

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 21:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a guminődnek mindegy kivel csinálja.
2023. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne ítélhetnénk el? Ez egy szabad oldal, azt csinálunk, amit akarunk.
2023. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jaj 2-es,mekkora idióta vagy. Akkor ítélj, igazaból pont leszarom mi a velemenyed. Tudod azert írtam, mert van lelkiismeretem, csak a nőm meg leszedi a tapétat mielőtt megjonne neki, es sokszor felhozta már a temat, mennyire kiprobalna, négerrel is. Én meg megengednem. Csak ugye vannak a rosszindulatú emberek amilyen te is vagy. Haha. De leszarlak.
2023. ápr. 24. 21:25
 4/22 anonim ***** válasza:
56%
Te keresnél fekete faszt a nődnek? Pszichiáter látott már?
2023. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%

"nőm meg leszedi a tapétat mielőtt megjonne neki" 🤣🤣🤣🤣🤣

Mi az összefüggés?

2023. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
#3. Miért lennék rosszindulatú? Egyedül annyit kérdeztem, miért szabod meg, hogy elítéljünk avagy sem?
2023. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
57%
6-os, én pl nem ítélem el, csak pszichiátriai esetnek tartom. A párját is. De nézzük a jó oldalát: összeillenek ❤️😁
2023. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
En azt javaslom kedves kerdezo hogy nem kell itt senkivel foglakozni ha nincs értelmes mondani valója. Tegyel fel egy hirdetés hogy kerestek egy ferfit harmadiknak vagy csak a parodnak egy néger hapsit. En is szívesen mi probalnek egy harmasz akar ket ferfi vagy két csajal. Sok sikert
2023. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%

8-as: " nőm meg leszedi a tapétat mielőtt megjonne neki, és emiatt bizonyos időközönte néger himtagra vágyik. Elérhetőség: xyz stb"

Elég vicces hirdetés lenne.

2023. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Keressetek prostit, remélhetőleg olyat, akinek jó az értékelése.
2023. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!