Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 35 éves szűz férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves szűz férfinak mennyi pénzt kellene elköltenie prostikra ahhoz, hogy behozza az elmaradását?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 00:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
0 Forintot
2023. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
66%
Semennyit, nincs "lemaradva". Ez nem verseny. Kell keresni egy nőt aztán annyi. Szerintem a legtöbbet nem érdekli, hogy valaki még szűz, sőt sokakat izgat, hogy valakinek elvegyék a szűzességét.
2023. ápr. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
81%
2. nem, azok a férfiak, akiket ez izgat
2023. ápr. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

Mindegy mennyit költ, nem fogja behozni.

A személyiségén már biztosan nyomott hagyott az incelség.

2023. ápr. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%

35 évesen behozni?🤣🤣

Ember, én a 20-as éveimben csajoztam, kufircoltam és ezek változatai, 30 évesen már megszületett az első lányom. Te az a pasi vagy, aki pár év múlva felszed majd egy 2 gyerekes, elvált, bojler testű, bűnronda anyukát, mert nincs más.

2023. ápr. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
257 milliót.
2023. ápr. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Annyi pénzem van, hogy sokféle csinos nőnek tudok fizetni a szexért.
2023. ápr. 27. 01:43
 8/37 anonim ***** válasza:
78%

Először is, én átérzem a helyzeted, bár még "csak" 32 leszek és szintén szűz. Nem értem miért akarod te ezt behozni? Okkal történt az, hogy még nem voltál nővel, ez egyértelmű, ez a személyiséged része, hogy neked nem olyan élet jött össze, mint sok más pasinak. Szerintem is ne mennyiségileg gondolj erre a dologra, ez nem erről kellene szóljon. Elég lenne szerintem annyit prostiznod, amíg már nem éreznéd azt, hogy mostmár magabiztos lennél élesben is egy aktuális partner mellett.

Őszintén áruld már el nekem, hogy eddig miért nem jött össze? Tényleg próbálkoztál, megtettél minden tőled telhetőt, hogy felszedj nőket, vagy egyszerűen nem is akartad, csak kerested magadnak a kifogást, hogy neked ezért meg azért nem sikerül? Nem tudom te hogy gondolkodsz, de én soha nem éreztem késztetést arra, hogy prostizzak, csak azért mert nem voltam nővel, pedig heteró vagyok. Meg ha visszamehetnék az időben tizenpár évet, valahogy akkor sem tudnék máshogy cselekedni, tehát eljárni bulizni meg csajozni. Egyszerűen annyira introvertált és szorongó személyiség vagyok, hogy nekem csak a barátság meg a lelki szemetesláda szerep jutott a lányoknál. Persze akkor is úgy voltam ezzel, hogy nekem bár volt valamilyen viszonyom lányokkal, és nem full zéró állapot, mert a magam fajtákra inkább utóbbi jellemző, hogy semmilyen formában nem tartják a kapcsolatot lányokkal.

Szóval előbb neked is ezt kellene letisztáznod, hogy miért nem volt eddig. Bár lehet, hogy te tényleg csak számként tekintesz erre az egészre, az viszont elég szomorú.

2023. ápr. 27. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%

A szexet nem tudod prostival bepótolni. Mást meg végképp nem tudsz

Prostival csak a dugás mennyiségét tudod korrigálni. De gondolj már bele, hogy aki mondjuk 18-19 évesen kezdett nemi életet, és az idő felében volt neki barátnője akkor az ha csak heti 2× szexelt is, mennyit csinálta... Segítek a matekban:


(35-19)/2=8

1 év 53 hét, akkor 8év*53hét*2szex/hét=848 szex


Persze ha úgy számolod hogy mindig volt valakije, és heti 4 szex akkor rögtön 3392 szex eddigi élete során. Fizess csak egy 10-est prostinak/alkalom, az máris 3,4 millió Ft.


Esélyed sincs 😎

2023. ápr. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
88%
#9: Ráadásul a 3400 szex az napokban is majdnem 10 év. Mire szegény kérdező kifizet 3400 prostit, addig emberünk már 6800-nál tart és így tovább. :)
2023. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!