Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM játékban a szolgának hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM játékban a szolgának hol a határ?

Figyelt kérdés
Tehát a szolga szerepet kedvelő fiúk nektek hol a határ? Hány évesek vagytok?
2023. ápr. 29. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sérülés veszély, fájdalom már nem fér nálam bele.
2023. ápr. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen maradandó egészségkárosodás

27/F

2023. ápr. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
látható, maradandó dolgok, illetve a kaki evés már sajnos nem fér bele
2023. ápr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy tegnap este írt privát levelezésből kiragadott válaszom. “ Attól függ mit akarsz. Egyenlőre csak olyan engedélyt adok, ami korlátozott felelősségű. Előre mondod mit akarsz, és ha beleegyezek, mindent mit akarsz megtehetsz velem. Az engedély visszavonható.” A kontextus nem teljesen ugyan az mint a kiírt kérdésben, ugyan akkor jól leíró. 30/F
2023. ápr. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
#4: Amit leírtál, az nem igazi BDSM, hanem annyi, hogy vannak nyílt fétiseidet, amiket gyakorlatilag előre közölsz és a nő végrehajta. A történetben nincs félelem, sem vadság és a nőnél pedig nincs valódi irányítás. A BDSM akkor valódi, ha sub határjai feszülnek, de ha előre el van mondva, hogy "ezt csináld, mert ennek örülök", akkor valójában soha nem fogsz igazi BDSM örömöt megélni. A valódi BDSM öröm kockázattal és fájdalommal együtt jár
2023. ápr. 29. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sose bírtam azokat a szolgákat akik megmondják mit akarnak. Elmondhatja de én döntöm el bármi megvalósul-e. Az is lehet, hogy el se élvez csak a lábam masszírozza vagy leszop egy másik szolgát.
2023. ápr. 29. 09:29
 7/7 anonim ***** válasza:
A válaszom a magánbeszélgetésben nem bdsm témakörben hangzott. De bemásoltam ide, mert jónak ítéltem meg. Amúgy erre a kérdésre válaszoltam: “Azt csinálok veled amit akarok?” Egy óra ismerettség után! Szóval én helyén valónak érzem. És továbbra is mondom nem valami fétish, vagy szexuális orientáció volt a téma. #4
2023. ápr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!