Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok férfi marad szűz örökre/ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi marad szűz örökre/nem ismerkedik/nincs tartós kapcsolata a mérete miatt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Na azt nem hiszem. F
2023. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Igen, és sok csaj is, mert kilógnak a kisajkai, nagy csiklójuk van, vagy kicsi mellük ami mérete ellenére is lóg.
2023. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Meglepne ha egyedül lennék ilyen szerencsétlen.
2023. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok.
2023. ápr. 30. 22:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szép, zárt vonal a punci, akkor csúnya és offos. A saláta és társai meg főleg. A mell az egy szikével megoldható. Fasziknál aki kicsi, az is elmegy legalább egy hivatásoshoz, kitönti a lelkét, hogy lúzer a csaj meg próbál valami kis lelket önteni a paliba, legalább jöjjön még párszor a lóvé miatt. Tartós kapcsolat szerintem egyre kevesebb jön létre a mai 20 vagy akár 30 éveseknél. Elvárások már nem kis lokális szinten mennek, hanem nagyban.
2023. máj. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én mozgássérült vagyok. Bottal járok. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam
2023. máj. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#6

Ez hogy jön ide?

2023. máj. 3. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
6 vagyok. Őgy jön ide hogy amelettt hogy bottal járok, még a kérdés is ifaz rám amut kérdeztél
2023. máj. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekkori volt osztály társam, szoktam mai napig beszélni vele, el múlt 30 éves, szűz, túl akart már lenni rajta de nem jött össze, mondta hogy, jelen helyzetében, már nem is nagyon fog össze jönni, nem is akar senkit magának, ezt a célt állította be hogy, nem akar már túl lenni rajta, szűz marad.
2023. máj. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!