Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha van egy haverom (30 éves, én 27 vagyok), és teljesen rákattant arra, hogy tizenéves lányokat vetkőztet magát 16 évesnek kiadva?

Figyelt kérdés
Láttam is, hogy szinte reszket a gyönyörtől, ahogy végre megmutatja magát neki a 15 éves lány lájvban! És mondja, hogy élete legszebb napjai ezek... Nagyon le kellene állítani, tippek?
2023. máj. 2. 13:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szilvásbuktát!
2023. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
Tanulj tole manipuláciot. Kesobb még jol jon majd az életben.
2023. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Egy kicsit baj van a fejével nagyon. Elég beteg dolog ez, hogy alapból jóval fiatalabbnak adja ki magát, és így közben meg kiskorúakat kér meg arra, hogy vetkőzzenek le neki. Mondd meg neki, hogy ez baromira nem egészséges dolog, meg most gondoljon bele, hogy a valóságban hogy nézne ki egy mondjuk 15 éves lány mellett?
2023. máj. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Én feljelenteném, de am ja a manipulációt lesd el, mert az hasznos!
2023. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Van egy sejtésem, hogy ezek a tizenéves lányok se nem tizenévesek a valóságban, se nem lányok... :D
2023. máj. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tiktokról szedi össze őket.
2023. máj. 2. 13:54
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

A lányoknak meg nem tűnik fel, hogy egy 10 évvel idősebb pasi nézi őket.

Ennyire nem lehet kölyök képű a haverod sem.

2023. máj. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ja, hogy a módszert nem mondtam, lementi egy srác képeit, videóit, rögzíti a lájvot, profin összerakja a cuccot, informatikus.
2023. máj. 2. 14:06
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez bűncselekmény!
2023. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a csajok kamerában vetkőznek neki? Miközben ő egy hamis profilból tol egy előre felvett live-ot? Hogy oldja meg a beszélgetést? :D
2023. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!