Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A türelmi zónában mi mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A türelmi zónában mi mennyi az útszéli prostikkal általában?

Figyelt kérdés

A lakásos nők átlagárát tudom, de a szabadkai úti útszéliekét nem…


Nem venném igénybe mert sajnos elég veszélyes, egészségügyi szempontból főleg, de érdekel….



2023. máj. 3. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Olcsóbb, mint a lakásos. 15-20 ezer között mozog
2023. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azta, elég régóta voltam akkor már lakásosnál, ha a 15-20 olcsóbb mint a lakásos.
2023. máj. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát 1-2 éve a nem budapesti, de Pest megyei lakásosokkal volt egy óra 20.


A budapestiekkel 25-30, átlagban… De ott is volt 20.


Most meg a budapesti lakásosok 30-50 között mozognak, de azért közelebb van a legtöbb a 30hoz.


Na de ez egész óra…


Az utcaiak azok nem órában gondolkodnak, hanem 5-10-15 percben szerintem.


Azért egy 10 perces szopatásért a bokorban, a 15-20 az baromi sok, ha tényleg annyi.

2023. máj. 3. 14:02
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Amennyit kinéz belőled! Ha normálisan felöltözve mész oda akkor 20-25k-t mond, ha melósruhába akkor 15k-t. Vannak a minőségben is erős szórások, mást mond az aluljárós leharcolt k.rva, meg mást a belvárosi puccos szórakozóhelyek környékén korzózó, külföldiekre specializált prosti (ott 100 eur környékén kezdődik az alku).
2023. máj. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszélyesebbek, mint egy buliban összeállni egy nővel. Nála sem lehetsz benne biztos, hogy a te farkad hányadik a szájában.
2023. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Undorító egy sport ez az útszélizés.
2023. máj. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%
Ilyenkor érzem igazán, hogy de távol áll tőlem a kurváák világa. 30/F
2023. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#7.


Milyenkor?

2023. máj. 3. 15:34
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Most hogy beszélünk róla, és érinthető távolba kerül. A kétköznapjra nem jellemző, nem olyan körökben mozgok, ahol a szex pénzbe kerül. #7
2023. máj. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#8.


Én sem olyan körökben mozgok, nem hiszem hogy vannak ilyen körök, csak valaki úgy dönt hogy neki belefér pénzért szexelni és elmegy, valaki meg úgy dönt hogy neki ez nem fér bele…


Utcaihoz egészségügyi okokból nem mennék, esetleg gumival, mert amúgy izgat…


A türelmi zóna mellett nőttem fel itt élek 25 éve és amúgy ez leszámítva azt a 100 négyzetmétert ahol tömörülnek, abszolút nem egy rossz környék, ha nem jársz arra nem is észlelsz belőlük semmit… De én pl. dolgoztam a Lidl-ben, ami ott van 30 méterre a prostiktól és ha gyalog arra mentem, akkor gyakran felajánlkoztak, de odáig sose jutottunk hogy árat is mondjanak, azt szokták mondani, hogy “nem drága”.


De ezek egyébként nem olyan rosszak mint az ilyen aluljárós, szipus prostik.


Van köztük jobb meg rosszabb külsejű, de úgy átlagosan egy ilyen rosszlányok szintet hoznak külsőre, sőt a rosszlányokon vannak sokan olyan hirdetők is akik rosszabbul néznek ki mint ezek az utcán…


Ettől függetlenül mindenféle jöttmentet le szopnak gumi nélkül, ami mondjuk a lakásos lányokra is lehet igaz, de talán kettő között legalább használnak egy kis szájvizet, meg nem napi 25-30 f@sz jár a szájukban, hanem valamivel kevesebb.

2023. máj. 3. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!