Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Óvszerben szúr, fáj a szex....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszerben szúr, fáj a szex. Tapasztalatok? -f

Figyelt kérdés

Az óvszer sokszor lecsúszik, olyan zacskós, üres lesz a vége. Olyankor fáj, mert gyűrődik. Szóval a makkomnak kellemetlen eléggé, hogy nem simul, hanem összegyűrődik és hozzádörzsölődik.

A méretnek jónak kell lennie, legalább átlagos a vastagságom (lemértem sokszor) és 52mm-es müllert, illetve síkosítót használunk barátnőmmel.

Ha kőkemény vagyok végig, akkor alig jelentkezik a probléma, de ha már mondjuk csak 80-90%-osan áll, akkor ugye lecsúszik és hiába húzom feljebb, megint lecsúszik és fáj. Az elején persze, az első pár percben, amíg még nem ficánkolom le magamról, addig semmi baj.


Jártatok már ti is így, szokott nektek ilyen lenni? Tuudtok valamit tanácsolni?



2023. máj. 4. 23:01
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Masculan, nem Müller, összekevertem a márkaneveket, bocsi!
2023. máj. 4. 23:03
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Durex a legjobb, olyat vegyél mert kicsi a gumi.
2023. máj. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sosem volt ilyen bajom.
2023. máj. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a durex után a legjobb a masculan, én is azt használok. Nekem sose volt ilyen gond
2023. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Elég kevés az infó, de ezek alapján 3 tanácsot tudok adni


1) Ne használj Masculant. Nekem átlag farkam van, és kicsi rá. Kb még hosszban is, pedig...

2) Izgasd fel úgy hogy tocsogjon, ne kelljen síkosíto. Az a gond h az kiszárad, ragacsos lesz, talán ez indítja be a lavina effektust. (Értelmezd PLS). Ha fogamzásgátlo miatt nem nedvesedik, akkor ne szedje

3) úgy húzd fel a gumit, hogy a fitymád legnagyobb része is kerüljön alá. Ez kicsit nehézkes és lehet nagyon keveset fogsz érezni az aktusból, de még így is jobb lesz mint ahogy -leirásod alapján- most van


Ha valamit nem értesz kérdezz bátran



A hős

2023. máj. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Szóval az előbőr a gumi alatt (mily' meglepő, tudom 😅), de a makkodon legyen (az előbőr/fityma, már amennyire ez lehetséges technikailag. Mondom nem egyszerű, de hajrá!).
2023. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
14%
Tekerd a tövéig le, ha úgy is elkezd lecsúszni akkor túl nagy a méret. Az is lehet az óvszer anyaga irritál, vegyél latexmentest (pl. Skiny - jó drága lesz).
2023. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
🤦 Köszönjük hetes, látszik hogy szüzen akarsz okosat mondani. Sajnos még a típus nevét sem sikerült helyesen leírni
2023. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem jó a méret vszeg :(
2023. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, jöhetnek még!:)

A ragacsosodás miatt bizony lehet - de barátnőm soha sem nedvesedett nagyon, minden test más.

Megpróbálom majd a fitymámra fúzni kicsit, bár nem tudom, menni fog-e.

Na meg hát próbálok másikat.

2023. máj. 8. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!