Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogyan reagálnatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogyan reagálnatok, ha a pasi kinyitná szexnél a fiókját, hogy kivegye az óvszert, és meglátnátok benne egy felcsatolhatóst?

Figyelt kérdés

2023. máj. 5. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem egy túl részletesen átgondolt lebukási szituáció de nem is ez a lényeg. A lebukáson van a hangsúly :D
2023. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én a nyílt és egyenes kommunikáció híve vagyok, így rákérdeznék. Úgyis kizökkentene a hangulatból, szex közben is ezen gondolkoznék, így jobb tisztázni. Ha szereti az anális játékokat kapni, akkor sajnos köztünk nem működne tovább a dolog, engem ez egyáltalán nem vont, sőt, kifejezetten taszít, hogy pasit dugjak.
2023. máj. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
2. "engem ez egyáltalán nem vont, sőt, kifejezetten taszít, hogy pasit dugjak." Az ilyenek után meg majd megy a bősz bizonygatás, hogy a nők ugyanolyan perverzek, mint a férfiak. A nagy frászt vagytok azok! 😒
2023. máj. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Elküldeném a meleg haveromhoz hogy dugja meg.
2023. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Az ő dolga. Nem vagyok prűd.
2023. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

Valószínüleg rákérdeznék, ha olyan a másik személy. Mondjuk furcsa kicsit hogy előbb jutunk el az ágyig minthogy megtudnánk a másik szexuális szokásait vagy fétiseit, általában ez fel szokott jönni beszédtémának azért. De mondjuk futó kalandnál lehetséges hogy ez elmarad.

Engem nem nagyon érdekelne mondjuk, úgy egy egészséges kíváncsiságon kívül. Nálam ez még nem extrém vagy elfogadhatatlan kategória.

2023. máj. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Mint 2.

fel is ùt le is ùt.

2023. máj. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolónak teljesen egészséges a szexuális kultúrája, a többiekéből meg nem gyengén sugárzik a frusztráció... :(

Szomorú, hogy itt tartunk.


Azt felvállalhatja az ember, ha izgatja a kosztümös szex, de azt nem, hogy szereti, ha izgatják a testnyílását? Hát milyen mérce ez, kérem?!

2023. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!