Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vibrátornak milyen hatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranyai Máté András kérdése:

Egy vibrátornak milyen hatása van a szexuális életre?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A kérdésem azokhoz szólna, akik használnak vibrátort. Mennyire befolyásolja a normális szexet? Kivánjátok utána ugyanúgy a párotokat? Ki tudtok ugyanúgy elégülni? Vagy nem okoz olyan függőséget, hogy utána a sima szex már nem olyan, vagy szex után vágytok rá?

Köszi



2023. máj. 6. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Mennyire befolyásolja a normális szexet?

A normális szex teljesen más inger, össze se lehet hasonlítani a kettőt. Néha használjuk közben is, mint kiegészítő.


Kivánjátok utána ugyanúgy a párotokat?

Persze, egy vibrátor nem tudja helyettesíteni.


Ki tudtok ugyanúgy elégülni?

Sokkal kielégítőbb a szex.


Vagy nem okoz olyan függőséget, hogy utána a sima szex már nem olyan, vagy szex után vágytok rá?

Nem. Ez még mindig csak egy eszköz, amit néha használok, nem helyettesít semmit.


Felesleges egy vibrátorra féltékenynek lenni. Ez csak egy kis játékszer, egy extra. Amelyik pasinál meg jobb egy vibrátor, ott gondok vannak.

2023. máj. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a korrekt válaszokat. Igazából szexelünk mindig ha találkozunk, meg nincs elhanyagolva, csak az első barátnőm akinek tudom hogy van vibrije. Aztán most kicsit lentebb van az önbizalmam, és kiváncsi voltam más véleményére, mert persze megkérdeztem és Ő is ezeket mondta. Köszi mégegyszer.
2023. máj. 6. 14:16
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy használjuk e közösen, de azt mondta a farkam jobban szereti. De azért az önbizalomhiány miatt ott van az agyamban, mivan ha mégse csak nem akar megbántani.
2023. máj. 6. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Megszokod az erős ingereket, és utána képtelen leszel vibràtor nélkul elélvezni. Pasid lehet bármilyen jó, de sohasem fog úgy rezegni a farka, mint egy vibrátor, ergo nem fog tudni csúcsra juttatni. Emiatt szar érzese lesz, hogy nem tud kielégìteni.
2023. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Ne parázz ezen. A vibrátor egy eszköz, ami kiegészíti a szexet.

Én pl. úgy szoktam használni a vibrátort és a csiklószívót is a barátnőmmel, hogy hanyatt fekszik, én elé ülök és benne vagyok miközben izgatom. Így érzek minden apró rezzenést, nekem is és neki is izgató. Kb. 10-ből 2-ször használjuk valamelyiket, abszolút nem megy a segédeszköz nélküli szex rovására.

Gondolj bele fordítva. Egy műpunci elég intenzív és jó minőségű ingert ad, még sem közelít egy hús-vér női test adta élményhez. :)

2023. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazad van! :) köszönöm a megnyugtató választ
2023. máj. 6. 16:07
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Leszoktam róla, mert utána már nem élveztem úgy az igazi szexet. Sajnos könnyen elvisz abba az itrányba, hogy csak azzal legyen igazán jó.
2023. máj. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Érdekes több véleményt hallani.meg gondolom ha jó a szex az ember inkabb azt valasztja
2023. máj. 7. 17:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég rossz olvasni, hogy valakinek egy vibrátor többet nyújt, mint egy férfi. Ebben a helyzetben nem a vibrátor tud sokat, hanem a férfi keveset.
2023. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!