Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy élvezés során tízszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy élvezés során tízszer lövöm ki a spermámat, nagy sugárban, az jónak és elég soknak számít?

Figyelt kérdés
Ja, és jó sűrű is.

2023. máj. 6. 17:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni válaszok is azt mutatják, hogy a nők 99%-át baromira nem érdekli a sperma mennyisége, a lövés nagysága, stb. Van hogy legyen, aztán részükről ennyi.

A barátnőmmel egyszer nagyon hosszan és izgatóan játszadoztunk, és a végén valami eszement nagyot lőttem. Neki ez nagyon tetszett, azóta is többször említette, pont ma is. Szóval úgy tűnik, ő az 1%.

2023. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

#21


Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a nagy lövet a nőknél nem szempont a (szexuális) párválasztásnál. Engem férfiként pl. izgat, ha egy nő orgazmus közben spriccel, de nem kritérium ahhoz, hogy lefeküdjek vele. És tetszenek a közepes méretű, formás mellek is, de ha egy nőnek kisebb vagy nagyobb van, azért nem fogok nemet mondani egy randira, ha a nő egyébként vonzó és tetszik.


Emberek vagyunk részint ösztönös késztetésekkel, de emberi mivoltunk révén ezeken felül tudunk emelkedni, mivel ösztönös igényeinken túl magasabb szintű elvárásaink is vannak. A sok sperma valószínűleg több, mint a nők 1%-ának tetszik, csak nem ezt tartják fontosnak.

2023. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem te meg fiatal vagy!Tele vagy kondiba és ondoval!Én már 67 éves vagyok!Már nem spriccel úgy a peniszem,mint 18 évesen!
dec. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igen, a korral ez várhatóan csökkenni fog.

De azért az, amit a kérdező írt, nem általános még fiatal korban sem. Sőt, ha ez tényleg így van, az hiperspermia, azaz jóval több, mint az orvosilag normálisnak tartott mennyiség. Tudom, mert nekem is az volt/van. Fiatalabb koromban 20 ml volt a hozamom, most 45 évesen jellemzően már ennél kevesebb, de még mindig jóval átlag felett.

Lassan, de biztosan csökken.

jan. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!