Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ez komoly?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez komoly?

Figyelt kérdés

Mindig megdöbbenve olvasom, ha valaki egy ruhás nő látványától merevedést kap, vagy ha már attól áll a farka, hogy valaki beszélget vele. Meg hogy valakinek minden reggel merevedése van, meg naponta is többször, csak úgy feláll neki, mintha tini lenne.


Másfelől meg olvassuk ezeket a gatyábadurranós, merevedési zavaros sztorikat.


Nekem kb havonta egyszer van reggeli merevedésem. Csak úgy, egy nő latványára, vagy attól, hogy beszélgetek vele, soha nem áll fel. Ellenben ha szexre kerül a sor, mindig teljesen merev vagyok, és hamar sem szoktam elsülni.


Másnak tényleg ennyiszer feláll, 20 éves kora után is? Felnőtt férfiaknak? És akinek gyakran feláll, annak lehetnek gondjai az akció közbeni merevséggel? Vagy hajlamosabb hamar elmenni?



2023. máj. 8. 08:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Nekem szinte minden reggel merevedésem van, sőt sokszor éjszaka is úgy ébredek.

Én nem szoktam megnézni a random csajokat, szóval erre nem tudok mit mondani, inkább illat, érintés izgat, vagy ha a partneremet látom adott ruhában, vagy szexi dolgot csinálni, bár itt olyan is van, hogy csak lehajol, leguggol és totál beindulok a feszes seggére :D


Beszélgetés alatt inkább, akkor áll fel, ha olyan a téma.


30F

2023. máj. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Akinek ennyiszer feláll az vagy nagyon ki van éhezve, vagy nagyon magas a tesztoszteronja. Előbbinél jellemző a korai élvezés, utóbbinál annyira nem.
2023. máj. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%
Mondjuk ha nincs reggeli merevedésed, az baj, valami gond van.
2023. máj. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

Ez kortól is függ. Reggelente áll (kivétel pl ha lázas vagyok) ruhás nőkre akkor van erekcióm ha olyan külső megjelenése, testalkata van ami igazán izgató számomra vagy ha nagyon hangsúlyoz ezt azt.

Strandon gyakori van 1-2 gyengém ami miatt jobb ha hideg vízben vagyok inkább:-)


Spontán napközbeni csak 3-4 alkalom naponta mondjuk a munkám eléggé eltereli a figyelmem, de azért ennyi összejön, tehát nem egész nap áll

2023. máj. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Ez nálam is megvan, például pont tegnap voltam ilyen szituációban.

Decathlonban voltam, bent volt egy tőlem idősebb nő és hát eléggé szexi volt, az meg kifejezetten beindított, hogy úgy kereste a tekintetem, hogy ott volt a férje.

A fehér szoknyán átlátszó fekete tanga még csak hab volt a tortán.

2023. máj. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes lehet, hogy ki mennyi idős?
2023. máj. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Igen kb naponta 10szer és minden reggel. Egyébként nagyon szeretek szexelni, mondhatni hiperszexuális vagyok, még nem volt olyan lány aki többet kívánta volna mint én. Egy nap 4-5 menetet is le bírok nyomni(bírnék, ha a lányok is vevők lennének rá, de eddig csak egy exem volt hasonló szexéhes)

22F

2023. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%

Attól függ mire gondolsz felállás alatt.

Az hogy nap közben egy nő látványára teljesen kőkeményre felálljon olyan sosincs.

Olyan viszont van hogy látok egy szép dekoltázst vagy egy kerek melegítőnadrágos popsit és megkeményedik picit.

Ha az utóbbira gondolsz akkor az kb. napi 3-4 alkalommal szokott lenni.

2023. máj. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Nekem pl szinte minden reggel úgy ébred, kőkemény, amúgy erotikus látványtól/ beszélgetétől, és érintés nélkül is feláll, de ez elég ritka.

De ez utóbbi rész nagyon korfuggő. Fiatalon a jó csaj cipőfűzőjére is felállt.

49/ f.

2023. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
40 éves koromig naponta volt reggeli merevedésem, de így lassan 50 évesen is előfordul, bár érdekes, hogy mostanában inkább délelőtt áll a cerka sokszor. És való igaz, hogy teljesen felöltözött nőkre is még feláll. Úgy is lehet kívánatos egy nő, ha akár ízlésesen, akár szexin van felöltözve és nem csak meztelen. 49 F
2023. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!