Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ilyen ritkán jön az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ilyen ritkán jön az ember életbe ilyen ? Mással is volt már ilyen ? Hogy alakult ?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok meg soha életemben nem éreztem ilyen erős vonzalmat mint most. Ő is azt mondja hogy ennyire meg soha senkit nem kívánt.Tehát hasonlóan érzünk egymás iránt szexuálisan. De egyszerűen nem tudom megmagyarázni hogy ez mitől van ?! Nem tapasztaltam még soha hogy létezik ilyen erős vonzalom ráadásul kölcsönösen. De ha meglátjuk egymást teljesen meghülyülünk. Annyira tudjuk mit akarunk amikor egymás szemébe nézzünk ..

2023. máj. 9. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Létezik ilyen és ne agyalj rajta, hanem élvezd a pillanatot, az életet!
2023. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Sok boldogságot!
2023. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Én 32 vagyok, egy valakivel történt ilyen, inkább elkerülöm, mert foglaltak vagyunk. Szerintem már leesett neki, mert nem olyan régen majdnem összefutottunk egy boltban, későn kapcsoltam, és nagyon feltűnően fordultam ki a sorból. Égő volt. Sajnos itt is kölcsönös, egyszer kicsit ittasan összefutottunk, kevés kellett, hogy bajt csináljunk.
2023. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!