Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kisfarkú (13cm körüli vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisfarkú (13cm körüli vagy kisebb)! Ti kaptatok már dícséretet vagy bármilyen pozitív visszajelzést/reakciót nőktől?

Figyelt kérdés

Nagy mérettel kb csak ilyen van, de kicsivel is van rá példa?


(És nem arra gondolok, hogy meg tudta nevettetni a csajt, mert az nem túl pozitív :D)



2023. máj. 9. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
13 még nem kicsi hanem átlagméret
2023. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
😄😄😄😄
2023. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
😂😂😂🤣🤣🤣
2023. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
1:max atlagosan kicsi.
2023. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

12 cm. Sokszor kaptam. De mar az elelvezes is elegendo visszajelzes. Vagy ha ugy sikit hogy le kell alnom.


Vagy amikor rohadt nagy farku ferfiakkal lefekvo csaj azt mondja hogy veled volt eddig a legjobb. Es ezvaloszinuleg nem azert volt mert en stimulaltam a legjobban, hanem mert engem szeretett a legjobban.


Szoval igazabol eddig csak en szorongtam emiatt mindenki masnak okes volt

2023. máj. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Gyerkőc apjának 12cm volt

Mindennap dicsértem mindennap le volt szopva

Túl sok önbizalma lett félre ment lapát lett a vége elvesztette a családját és fizetheti a gyerektartást 18 évig De max 24 évig amíg nappalin fog tanulni a gyerek .


Esetből tanulva többé nem dícsérek és nem biztatok

Aki nem fogadja el magát és picsog a farka miatt az így járt .

Nem vagyok én a Tündérkeresztanya h tartást verjek ,szopjak ,dícsérek egy pasiba .

2023. máj. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer beszéltem egy csajszival, aki azt mondta, hogy élete legjobb szexe egy kis farkú csávóval volt. Nem volt nála centi, de kb 12 centisre saccolta, mindenesetre ez volt a legkisebb az életében. Semmi oka nem volt hazudni, mert nem volt köztünk semmi.
2023. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém kb. 12 cm. Konkrétan a farkamat még nem méltatták egyszer sem, de az orális technikámat már igen. Nekem ez is ugyanolyan jólesett mindig. Amúgy is egyetértek azzal, hogy akinek a farka átlag alatti, az legalább nyalni tanuljon meg nagyon, és azt csinálja szívesen meg lelkesen. :)
2023. máj. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

rengetegszer


26/f

2023. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dicséretet tuti nem, inkább azt,hogy a nagyobb szexi jobb jobban tetszik.ami pozitív volt,hogy élvezték és azok ellenére hogy kicsi lelkesen szoptak és semmi jelét sem láttam, hogy nem volna elég.bar tudom az en 13cm től sokkal jobban élvezték volna a 17cm-t.most mar régóta házas vagyok es a feleségem is mondja semmi gond vele.de azért neki is jobbam bejonne volna+4-5cm .de szeret hűséges es nem vágyik nagyobbra.szerintem ez a lényeg.
2023. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!