Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire erkölcstelen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erkölcstelen, hogy ,ha valaki csúnya és ezért csak prostikkal tud pénzért szexelni?

Figyelt kérdés

26 leszek 2 hónap múlva és semmi, mondom semmi esélyem a nőknél és gondolkodok, hogy 26 után elkezdtek járni rosszlányokhoz.

Már általános iskolában, középiskolában is próbálkoztam a lányokat teljesen nem foglalkoztam vele, később meg egyetemen is próbálkoztam szinte levegőnek néznek. Bárhol is próbálkozok, nagyon kívánom, de a prosti nekem annyira erkölcstelennek tartom. A kérdésem, mennyire erkölcstelennek számít ,ha valaki nem tudja párjával szexelni és inkább prostikhoz kezd járni.


Munkatársaim, ismerőseim is normális férfinak mondanak.


2023. máj. 10. 10:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
Az. Szedd össze magad és legyél férfi. Ugyanennyi idősként írom ezt. Egy igazi férfi tűr és szenved. Nem adja fel. Ha 50 leszel akkor 50 leszel mikor összejön. Naés?
2023. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igénybe veszel egy legális szolgáltatást. Semmi erkölcstelen nincs benne.
2023. máj. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

#10 Nagyon jól és jókat írtál!

Hasonló korúak vagyunk. Én nem vagyok csúnya sem és kifejezetten sportos testalkatú. Nekem van párom de szex az évek óta nulla. Meztelen nőt a monitoron látok csak. Én is a prostit fontolgatom és soha az életben nem költöznék többet össze nővel az biztos. Sose bánjátok ezt az életformát!

2023. máj. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

De mit számít, hogy mások szerint erkölcsös vagy nem, vagy mennyire? Te ezt akarod? Akkor csináld. Nem ártasz vele senkinek így nincs szükség arra, hogy mások ezt jóváhagyják..

Mondjuk ha férfiként viselkednél akkor lehet nem kéne prostizni de mivel még egy ilye másnak semmi köze hozzá dolgot sem tudsz eldönteni.. úgy, hogy marad a prosti.

2023. máj. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Férfiként viselkedek, csak tudod kedves 14es az ilyen kérdést sehol máshol nem tudok megvitatni. Engem is normális férfinak tartanak, kondizok, 75 kg/ 175 cm magas vagyok. A nők az arcom miatt undorodnak tőlem. Szóval mit csináljak?

Hiába beszélgetek el a lányokkal, nőkkel utána semmi nem lesz, hiába próbálkozok.


Felnőttek világában 25-30 felett brutálisan számít, a pénz, ha nincs 500 nettód, lakásod, nem vagy Brad Pit akkor kukába dobnak a nők.

2023. máj. 10. 16:37
 16/19 anonim ***** válasza:
hasonló vagyok csak csóróbb
2023. máj. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég 3lm3ntem volna
2023. jún. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
10-es jól összefoglaltad! Mintha csak én írtam volna. Én is bűn ronda vagyok, ráadásul még mozgássérült is. Bottal, bicegve járok. Én is rendesen bánok a nőkkel, sokan mondják, hogy milyen kedves és normális pasi vagyok. De ha szexről van szó az egy egész más dolog a nő szemében! Nem volt könnyű belátnom, de egy idő után beláttam, hogy ha szexhez is szeretnék jutni, és nem csak megrekedni a barátzónában akkor fizetnem kell a szexért. Ez van! Hiába vagyok kedves és rendes…
márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én 4 hónap múlva leszek 27, megmondom járjatok prostihoz, ha már tiniként rátok se néztek a lányok.
márc. 20. 07:51
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!