Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire erkölcstelen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire erkölcstelen, hogy ,ha valaki csúnya és ezért csak prostikkal tud pénzért szexelni?

Figyelt kérdés

26 leszek 2 hónap múlva és semmi, mondom semmi esélyem a nőknél és gondolkodok, hogy 26 után elkezdtek járni rosszlányokhoz.

Már általános iskolában, középiskolában is próbálkoztam a lányokat teljesen nem foglalkoztam vele, később meg egyetemen is próbálkoztam szinte levegőnek néznek. Bárhol is próbálkozok, nagyon kívánom, de a prosti nekem annyira erkölcstelennek tartom. A kérdésem, mennyire erkölcstelennek számít ,ha valaki nem tudja párjával szexelni és inkább prostikhoz kezd járni.


Munkatársaim, ismerőseim is normális férfinak mondanak.


2023. máj. 10. 10:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Pont semennyire, túlreagàlod ez is egy szolgáltatás.ennyi.és rengetegen veszik igénybe.
2023. máj. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Én nem vagyok csúnya, állítólag jóképű vagyok, mégis prostizok...

Na ilyenkor mi van?

2023. máj. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
Ilyenkor a fejben nagyobb gond van, mint a külsővel. Lehet valaki NO1 pasi, ha egy vadállat.
2023. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%

Ha éjjel berántasz a bokorba, a nyakamba nyomod a combjaimat, és megdugod a puncimat, az erkölcstelen!!

De ha elmész egy lányhoz, akinek fizetsz azért, amit ő vállal, azzal semmi baj nincs. :)

2023. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ez mint atmenni incelbe.
2023. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 NedvesBugyi99 ***** válasza:
79%
Semmi baj nincs vele.25/N.
2023. máj. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hát mivel ronda vagyok, így nincs sok esélyem, az erkölcsi oldala érdekelt főleg. Nekem sok 25 éves ismerősömnek nem volt még barátnője ilyen idős korára, szóval nem hiszem egyedül vagyok ebben.
2023. máj. 10. 12:33
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Erkölcstelen és akkor mi van? Senkinek semmi köze hozzá! Speciel nekem meg a többes játékok a kedvenceim, az is erkölcstelen de lesz.rom ki mit gondol róla, nem beszélem meg a szomszéddal.
2023. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Annak idején én is csúnyának gondoltam magam. Csajozni gyáva voltam , volt egy pár elkeseredett sikertelen próbálkozás. Aztán fogtam magam és eljártam prostikhoz majd az egyik lány javaslatára gyurmaterem. Ő mondta , hogy jó adottságaim vannak a kondizáshoz. Jött az izom és az önbizalom. Egy év és teljes siker. Kiderült , hogy én gondoltam csúnyának magam. Ma ugyanezt csinálnám és örülök, hogy így alakult.
2023. máj. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

45 éves vagyok. Optikailag olyan szinten hányingerkeltő külsővel rendelkezem, hogy az lassan fizikai fájdalommal jár. Kommunikáció OK, általában engem is rendes embernek ismernek a munkatársaim és a beosztottjaim. A nőktől is azt hallom, hogy aki összejön velem, az nagy kincsre lel, de soha senki sem akar összejönni velem, mert bűn ronda vagyok. Tényleg. Lóvé van dögivel, középvezető vagyok, a szüleim egyike ügyvéd volt a másik tanár .... busásan örököltem utánuk. De a golddigereknek is vannak minimális elvárásaik, így azoknak se kellenék. 20 éve járok prostikhoz, mivel semmilyen más lehetőségem nincs arra, hogy közel kerüljek egy női testhez. Általában kedvelnek, mint vendég, mert kedves és tisztelettudó vagyok. Heti szinten 120-150 ezret szoktam elqrvázni.

Nem erkölcstelen, de sokan elítélik az embert emiatt, szóval inkább ne dicsekedj vele. A lányoknál meg legyél kultúrált, korrekt, tisztelettudó és jól nevelt. Tartsd észben, hogy minen ami ott zajlik egy mese világ, ami rólad szól. Bármilyen impulzus is ér, sose legyél szerelmes! Amint becsukódik mögötted az ajtó, már felejtsd is el a lányt. Részükről ennyiről szól a dolog. Akkor is, ha visszatérő vendég vagy, akkor sem fog tőled többet akarni egyikük sem. Ez egy vörös vonal, ha nem léped át, jól fogod magad érezni minden alkalommal.

Bűntudat? Ne legyen!!!

2023. máj. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!