Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, gimiben a tesiöltözőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, gimiben a tesiöltözőben vagy osztálykirándulásokon mennyire volt téma a farok méret és a fanszőrzet? Megbeszéltétek kinek milyen?

Figyelt kérdés
Nekem két ilyen emlékem volt, mert mindkét alkalommal ciki helyzetbe kerültem. Az egyik általánosban volt, amikor úszásra mentünk és akik nem borotválták, azokat kicikizték. Gimiben már a méreten ment a harc és nekem látszott a boxerban, hogy az osztálytársaimhoz képest kicsi van. Kb. mindenkiről tudott volt, hogy milye van. Csak nekem fura ez, hogy ezt ennyire kendőzetlenül beszélte a többség? Meg 8-ikban volt egy olyan osztálykiránduláson, hogy a szobában a fiúk a takaró alatt kiverték a saját farkukat. Nekem is nagyon távol volt és nem fért bele. A szoba fele belement , mert mekkora buli már. A zuhanyzóban sem takargatták magukat.

2023. máj. 10. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk ugyanez volt hetedikben, mint neked nyolcadikban, csak én a skála másik végén álltam méretügyileg. Recska ugyan nem volt, de nem volt szégyellős a többségünk :D
2023. máj. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És te mutogattad is szándékosan, hogy lássák hogy nagy vagy csak nem foglalkoztál vele, ha látják akár boxerben vagy anélkül?
2023. máj. 10. 13:07
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekik nem mutattam direkt, de öltözésnél elkerülhetetlen volt, hogy lássák. A zuhanyzás meg úgy jött ki, hogy nem volt senki, aki lássa, de volt olyan oszitársam, aki direkt kiállt mindannyiunk elé, aki ott volt a zuhanyzóban és büszkén mutogatta :D
2023. máj. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
9%
Nálunk mar általánosban szoptuk is egymásnak egész 7.8.osztályosok...néztük ahogy pisil kakil a másik, híre volt a sulinknak a perverziókról, sok hivatalos ügy is volt sajna, aki nembirt magával kisgyerekeket is kényszerített orális szexre. Egy év alatt egy egész osztálynyi gyerek ment javítóba, a fele lány, bizony a lányok is perverzek voltak
2023. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy téma volt, hiszen láthattuk egymásét, és nálunk is voltak végletek.
2023. máj. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nekem sem volt szégyellni valóm, de amúgy igen boxeren keresztül is látszott meg osztalykiránduláson szinten zuhanyzáskor, voltak szégyenlősek főként a kisebb méretűek de én sosem cikiztem őket nekem aztán tökmindegy kinek mekkora. Akik nem voltak szégyenlősek mi meg elvoltunk helikopereztünk meg minden😂 legnagyobb flexem volt amúgy hogy rámarkoltam és még úgy is tudtam pörgetni xd hetedikben és nyolcadikban indult ez igazából aztán a középsuli végig ilyen volt a kirándulások.
2023. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
És szőrös volt a farkatok? Engem emiatt cikiztek és ezért kezdtem el borotválni
2023. máj. 10. 13:27
 8/22 anonim ***** válasza:
Nálunk még igen, mindenkinek, akkoriban ez azért annyira nem volt divat, hogy ilyen korán elkezdjünk szőrteleníteni. Középsuliban sem cinkelt senki senkit emiatt, de ott azért már "illett" metroszexuálisnak lenni xD 1-3-as voltam.
2023. máj. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Engem koleszban cikiztek ilyesmi miatt
2023. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban csak a méret volt téma. Középsuliban /Koliban viszont már minden. Ment a meztelenkedes, a közös hoki, de cikizes nem volt
2023. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!